Rozhovor

Andrej Fábry: Bez gólu to nejde

Z nášho tímu mal včera najbližšie ku gólu Andrej Fábry, ktorý najskôr trafil brvno a potom ho v tutovke vychytal brankár Vorel.

„Prvý polčas z našej strany nebol dobrý. Mali sme nejaké šance, ale treba priznať, že súper ich mal viac. Našťastie, neskórovali a v polčasovej prestávke bol stále bezgólový stav. Do druhého dejstva sme vstúpili dobre, potom ale mala Senica ďalšie príležitosti po rýchlych protiútokoch. Aj my sme mohli skórovať, ja som mal dve obrovské príležitosti. Nedal som gól, zrodila sa remíza, ale ideme ďalej. Som veľmi sklamaný, keďže som mal streliť dva góly, ale nedal som ani jeden,“ priznal po včerajšej bezgólovej remíze proti Senici Andrej Fábry, ktorý sa dvakrát ocitol sám pred brankárom. V prvej tutovke trafil brvno, v druhej po prihrávke Divkovića nastrelil Vorela v bránke hostí.

22-ročný stredopoliar odpovedal aj na otázku, aká bola príprava na súpera, o ktorého zostave sme toho dopredu veľa nevedeli. „Na každý zápas sa pripravujeme rovnako, či je to proti Slovanu alebo Senici. Mali sme vyhrať, ale keď nedáme gól, tak to nejde. Senica ma prekvapila, hrala výborne, hlavne krídla mali rýchle a dokázali sa dostávať do rýchlych protiútokov. My sa musíme zlepšiť hlavne v ofenzíve a v situáciách, ktoré nacvičujeme na tréningoch. V tomto sa musíme stále viac a viac zdokonaľovať.“

Súvisiace správy

Zápas

DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Aktuality

Traja debutanti

streda 19.2.
Aktuality

O jarných štartoch

utorok 18.2.
Foto
Video

Video: DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Fanúšikovia
Aktuality
Fanúšikovia
Fanúšikovia