Aktuality

Cashless: posledné dni na vrátenie peňazí

Možnosť na vrátenie kreditu na Cashless karte zostáva už len do utorka 14. júla. Pozrite si aj to, kedy spúšťame predaj permanentiek na nový ročník.

Utorok 14. júla 2020 bude posledným dňom pre vrátenie zvyšného kreditu na Cashless kartách. Zajtra aj pozajtra môžete svoje peniaze žiadať späť výlučne v DAC store.

Už od nadchádazjúceho (29.) týždňa sa totiž oficiálny fanshop vracia k otváracím hodinám spred koronavírusu, t.j. otvorený bude každý týždeň od pondelka do soboty, a to nasledovne:
Pondelok - piatok: 10.00-18.00 hod
Sobota: 9.00-12.00 hod

Cashless (bezhotovostný) systém je výhradnou možnosťou platby v bufetoch MOL Arény. Podobne ako v predošlých dvoch rokoch, z účtovného hľadiska je aj tentoraz potrebné, aby si fanúšikovia v závere súťažného ročníka vynulovali stav na svojich Cashless kartách.

Momentálne používané klubové karty (DAC CLUBCARD) zostanú v platnosti aj pre nasledujúce sezóny, pre každý ročník ale bude nutné doplniť na nich kredit.

PREDAJ PERMANENTNÝCH VSTUPENIEK NA SEZÓNU 2020/21

Zároveň informujeme fanúšikov, že predaj permanentných vstupeniek na súťažný ročník 2020/21 spúšťame v stredu 15. júna 2020. Prvá fáza predaja bude vyhradená PRE DRŽITEĽOV PERMANENTNÝCH VSTUPENIEK NA SEZÓNU 2019/20 (typy: celosezónna a polsezónna). Viac informácií, vrátane cenníka a otváracích hodín pokladní prinesieme zajtra.

Súvisiace správy