Fanúšikovia

DAC-Nitra: Informácie pre fanúšikov

Bohatý sprievodný program a súhrn všetkých dôležitých informácií - servis pre fanúšikov pred sobotňajším ligovým stretnutím v MOL Aréne!

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, TIPOVAČKA A DARČEKOVÉ POUKÁŽKY TRAVELSTAR, VARENÉ VÍNO ZDARMA, FANZÓNA AAA AUTO, DAC STORE, FREE WIFI, HÁDZANÁRSKA MOL LIGA

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 12.00). Priamo pri turniketoch v rohu BC bude odvtedy pre fanúšikov opäť pripravené už tradičné maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj), vydaný k stretnutiu, nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

V spolupráci so spoločnosťou TravelStar sme opäť pripravili tipovaciu súťaž pre návštevníkov VIP Silver. Hľadajte hostesky pri banneroch TravelStar, zatipujte si na presný polčasový a konečný výsledok a vyhrajte! Spomedzi správnych tipov vyžrebujeme hneď po stretnutí výhercov darčekových poukazov TravelStar v hodnote 100, 50 a 20 eur. Pokiaľ nikto neuhádne presný výsledok polčasu aj konečného výsledku, výhercovia budú vyžrebovaní spomedzi všetkých tipov. Tipovať bude možné do začiatku stretnutia.

Travelstar tentoraz rozdelí medzi fanúšikov aj darčekové poukážky v celkovej hodnote 1000 eur. Pred zápasom rozdáme medzi divákmi 30 kusov tričiek s klubovým logom a nápisom „Határtalan szenvedély“, pričom k desiatim tričkám pribalíme aj stoeurové darčekové poukážky na služby spoločnosti Travelstar.

Každého fanúšika staršieho ako 18 rokov pozývame do našich bufetov na pohár vareného vína zdarma. Ponuka platí pred zápasom a v prípade vytrvania zásob aj v polčase.

Pri turniketoch v rohu pod tribúnami B a C bude vytvorená Fanzóna AAA Auto. Hostesky tu budú fanúšikom rozdávať darčeky nášho partnera.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý čaká návštevníkov každý pracovný deň aj v sobotu. V deň zápasu otvorí o 10.30 h a zatvorí o 16.00 h. Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

Krátko po futbalovom zápase, od 16.00 h sa v susednej mestskej športovej hale začína stretnutie 12. kole česko-slovenskej ženskej hádzanárskej MOL ligy, v ktorom domáce hráčky privítajú suseda v tabuľke, družstvo ŠŠK Prešov. Príďte povzbudiť aj naše hádzanárky v tomto dôležitom súboji o ligové body!

PREDAJ VSTUPENIEK

Vstupenky na stretnutie si môžete zabezpečiť v online predaji, respektíve v pokladniach a v DAC store (pre cenník a informácie o otváracích hodinách kliknite sem).

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na sobotu 30. novembra 2019 nájdete tu. Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store!

Otváracia doba DAC store v závere týždňa:
Štvrtok-piatok: 10.00-18.00
Sobota: 10.30-16.00
Nedeľa: zatvorené

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 12.00 h.

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B, C a D (sektory D2, D3 a D4). Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Hosťujúci klub nepožiadal o vstupenky pre svojich fanúšikov.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- v rohu medzi A a D tribúnou: vstup na AL, AD, D2, D3, D4
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP
- v rohu medzi C a D tribúnou: vstup na CD a D1 - sektor hostí

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 12.00), do VIP o pol hodiny skôr (11.30).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín, respektíve v DAC store.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 11.30 do 16.00 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii je pre nich pripravený aj automat na dobitie kreditu.

Nezabudnite, že klubová karta DAC CLUBCARD slúži zároveň aj ako Cashless karta!

Pozor! Návštevníkom sektorov AL, AD, D2, D3 a D4 odporúčame, aby si Cashless karty zakúpili pred prechodom cez turnikety. Priamo pod uvedenými sektormi však v deň zápasu bude prebiehať mobilný predaj, hľadajte naše kolegyne! V tých istých priestoroch sme pre nich pripravili automat na dobitie kreditu.

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

Súvisiace správy

Foto

Foto: DAC - Nitra (1:0)

sobota 30.11.
Fanúšikovia
Aktuality
Fanúšikovia
Fanúšikovia
Fanúšikovia