Fanúšikovia

DAC-Trnava: Informácie pre fanúšikov

Bohatý sprievodný program a súhrn všetkých dôležitých informácií - servis pre fanúšikov pred sobotňajším ligovým derby v MOL Aréne!

FESTIVAL FEBO, KUKKONIA TRADIČNÁ ZABÍJAČKA, MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE, TIPOVAČKA S TRAVELSTAR, ORANGE VAN, SÚŤAŽ O 20 TISÍC EUR A FREE WIFI

Ako sme už písali, zavítať do srdca Žitného ostrova sa oplatí už aj v týždni pred zápasom. Dunajská Streda je prvým dejiskom Festivalu FEBO, ktorý ponúka hudobné a gastronomické podujatia.

V sobotu už od rána sa priamo za B tribúnou uskutoční Kukkonia Tradičná zabíjačka 2020. Tešíme sa na vás od 8.00 hod s bohatým sprievodným programom! Čakajú na vás úžasné jedlá, gurmánske špeciality a výborná atmosféra. O dobrú náladu sa postará aj speváčka Tóth Vera.

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 14.00). Pri turniketoch už odvtedy bude pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj), špeciálne vydanie k stredajšiemu pohárovému stretnutiu s Popradom a zajtrajšiemu ligovému duelu s Trnavou, nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý čaká návštevníkov každý pracovný deň aj v sobotu! V deň zápasu otvorí o 09.00 h a zatvorí o 18.00 h. V DAC store bude aj tentoraz vytvorený tzv. „Fast line“ pre urýchlenie nákupu vybraných položiek. Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

V spolupráci so spoločnosťou TravelStar sme aj tentoraz pripravili tipovaciu súťaž pre návštevníkov VIP Silver. Hľadajte hostesky pri banneroch TravelStar, zatipujte si na presný polčasový a konečný výsledok a vyhrajte! Spomedzi správnych tipov vyžrebujeme hneď po stretnutí výhercov darčekových poukazov TravelStar v hodnote 100, 50 a 20 eur. Pokiaľ nikto neuhádne presný výsledok polčasu aj konečného výsledku, výhercovia budú vyžrebovaní spomedzi všetkých tipov. Tipovať bude možné do začiatku stretnutia.

Priamo pri štadióne, v rohu B a C tribún, bude pristavený špeciálne upravený ORANGE VAN spoločnosti Orange Sport. Van je plný technológií a v jeho modernom interiéri sa budete cítiť ako v obývačke.

Stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov prinášajú na štadióny našej ligy polčasovú súťaž 20-TISÍCOVKA. V sobotu si až traja šťastlivci z radov fanúšikov DAC môžu vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa pri vstupe do štadióna zaregistrujete u hostesiek Fortuna v žltom a ste v hre. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

PREDAJ VSTUPENIEK

Vstupenky na stretnutie si môžete zabezpečiť v online predaji, respektíve v pokladniach a v DAC store (pre cenník a informácie o otváracích hodinách kliknite sem).

V pokladni je možná platba v hotovosti aj bankovou kartou (pri úhrade nad 30 eur).

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na sobotu 7. marca 2020 nájdete tu. Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store!

Otváracia doba DAC store v závere tohto týždňa:
Piatok: 10.00-18.00
Sobota (deň zápasu DAC-Trnava): 09.00-18.00
Nedeľa: zatvorené

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 14.00 h. Úsek Športovej ulice smerom na sídlisko Sever 2 od odbočky na Poľnú po kruhový objazd v križovatke s ul. Gyurcsóa bude od cca 14.00 h uzavretý pre motorové vozidlá aj chodcov. Vjazd na Športovú ulicu bude povolený len pre vozidlá s parkovacím povolením (VIP, delegované osoby). Našim fanúšikom odporúčame, aby pre príchod na štadión použili prístup od Trhoviska a nám. Sv. Štefana.

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center. Z bezpečnostných dôvodov neodporúčame parkovanie na ul. Štúrova a Športová.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B, C a D (sektory D2, D3 a D4). Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Samostatný sektor pre fanúšikov hosťujúceho mužstva sa nachádza v časti rohu CD a na tribúne D (sektor D1), a je oddelený od sektorov vyčlenených pre divákov podporujúcich domáce mužstvo. Časť sektorov D2 a C5 bude ohraničená ako nárazníková zóna. Vstup pre divákov hostí bude oddelene od vstupu pre domácich. Policajný zbor v rámci svojich opatrení zabezpečuje príchod fanúšikov hostí. V čase príchodu oboch mužstiev a fanúšikov Spartaka na štadión možno očakávať čiastočnú uzáveru aj v ďalších okolitých uliciach okrem vyššie uvedených. Prosíme, aby ste rešpektovali usmernenia usporiadateľov a polície.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- v rohu medzi A a D tribúnou: vstup na AL, AD, D2, D3, D4
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 14.00), do VIP o pol hodiny skôr (13.30).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín, respektíve v DAC store.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 13.30 do 18.00 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automat na dobitie kreditu.

Nezabudnite, že klubová karta DAC CLUBCARD slúži aj ako Cashless karta!

Pozor! Návštevníkom sektorov AL, AD, D2, D3 a D4 odporúčame, aby si Cashless karty zakúpili pred prechodom cez turnikety. Priamo pod uvedenými sektormi však v deň zápasu bude prebiehať mobilný predaj, hľadajte naše kolegyne! V tých istých priestoroch sme pre nich pripravili automat na dobitie kreditu.

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pozor! Stretnutie bolo zo strany polície označené za rizikové. Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

Súvisiace správy

Aktuality
Fanúšikovia