Aktuality

DAC store oslavuje 5. narodeniny a prináša množstvo prekvapení!

DAC store oslavuje 5. narodeniny a prináša množstvo prekvapení!

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 14.3.2023, DAC 1904
article_banner
article_banner

Akoby to bolo len včera, keď sme ho otvárali, a už oslavuje piate narodeniny - oficiálny fanshop nášho klubu, DAC store jubiluje. V nedeľu sa zastav v obchode a oslavuj s nami!

Písal sa marec 2018, keď do DAC store vstúpil prvý zákazník, a teraz nadišiel čas, aby sme spolu oslávili 5. narodeniny fanshopu! Už pred zápasom s Trnavou sa oplatí nazrieť do predajne. Pre fanúšikov sme pripravili množstvo prekvapení a vzrušujúci program, ktorým si spolu pripomenieme úspechy a rozvoj za uplynulých päť rokov.

Prečo sa oplatí v deň derby zavítať do DAC store? Každý kupujúci bude automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny. Šťastní výhercovia, ktorých spoznáme počas polčasovej prestávky, sa môžu tešiť na darčekový balík novej kolekcie oblečenia Legendarium či sledovanie predzápasovej rozcvičky priamo z lavičky.

Na narodeninovej párty nebude chýbať ani kvíz, fotostena Pixbox, DJ Kopi bude mixovať najlepšiu hudbu a každý, kto k nám zavíta, získa ako darček nálepku.

A to všetko je len začiatok, pretože ozajstná oslava odštartuje až po zápase! Tým najlepším darčekom bude, že sa môžete osobne stretnúť s hráčmi, porozprávať sa s nimi či spraviť spoločnú fotografiu. Dôležitú úlohu počas večera dostane aj majiteľ nášho klubu Oszkár Világi: práve on nakrája narodeninovú tortu. Predtým mu však všetci pomôžeme sfúknuť sviečky.

Vedeli ste?
- V uplynulých 5 rokoch nakúpilo v DAC store 25 000 zákazníkov
- Do obehu sme dali celkovo 600 produktov
- Počas zápasových dní pracovníci DAC store prejdú v obchode dokopy 15 km.

Takže, milí priaznivci DAC, nenechajte si ujsť túto udalosť! Príďte, oslavujme spolu a ukážme chlapcom, akí hrdí sme na nich! Oslavy 5. narodenín DAC store sú príležitosťou, ktorú nesmiete prepásť! Tešíme sa na Vás v nedeľu!

Jaj, a ešte niečo: celý jeden týždeň (od 13. do 19. marca) máte prepravu produktov zakúpených v našom eshope DAC!

article_bannerarticle_banner