Fanúšikovia

Ďalšie vstupenky na stretnutie Trenčín - DAC 1904

Ďalšie vstupenky na stretnutie Trenčín - DAC 1904

Fanúšikovia
| št 10.11.2022, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András

Domáci klub poskytol našim fanúšikom ďalšie vstupenky na sobotňajšie ligové stretnutie.

article_bannerarticle_banner

Fortuna liga pokračuje cez víkend stretnutiami 18. kola, v rámci ktorého sa náš tím predstaví na štadióne AS Trenčín. Stretnutie sa uskutoční v sobotu 12. novembra 2022 o 15.00 h. Mužstvo prispeje fanúšikom na cestu aj vstupenky.

Informácia pre fanúšikov, ktorí sa zaregistrovali do stredy 9.11.2022

Ako sme informovali, kapacita hosťujúceho sektora (316 miest) sa naplnila už v stredu.

Každý fanúšik, ktorý sa už doteraz zaregistroval, má rezervovanú vstupenku a tú si môže prevziať v DAC store alebo priamo na štadióne AS Trenčín. Registrácia na autobusy bola uzatvorená.

Fanúšikovia, cestujúci na zápas autobusmi zabezpečenými klubom, si môžu svoju vstupenku prevziať pred nástupom do autobusu. Pri prevzatí vstupenky fanúšik zaplatí symbolické 2 eur. Tie odovzdáme fanklubom na choreografiu pri príležitosti niektorého z najbližších domácich zápasov. Odchod autobusov je v sobotu 12.11.2022 o 11.45 h z VIP parkoviska MOL Arény, zraz je o 11.15 h. Autobusy zastavia v Galante pri Pivárni Oáza (pri Tescu) približne o 12.25 h.

Fanúšikovia cestujúci do Trenčína individuálnou dopravou si môžu vstupenky prevziať zdarma v deň zápasu priamo na štadióne AS pri vstupe do sektora hostí.

Informácia pre fanúšikov, ktorí neboli zaregistrovaní

Na žiadosť vedenia DAC-u poskytol domáci klub ďalšie vstupenky do susedného sektora B3. Tie si môžete prevziať zdarma v deň zápasu priamo na štadióne AS pri vstupe do sektora B3 od pracovníkov nášho klubu.

Registrácia nie je potrebná, nakoľko sa však vstupenky vydávajú na meno, pre urýchlenie spracovania vašich údajov ich však môžete zadať vopred v DAC store. V opačnom prípade ich budeme zapisovať priamo pri vstupe na štadión a prosíme vás, aby ste prišli v dostatočnom časovom predstihu.

Všeobecné informácie a pokyny pre fanúšikov

Brány štadióna otvárajú hodinu pred stretnutím, o 14.00 h. Pre fanúšikov nášho mužstva bude strážené parkovisko pri vstupe do sektora hostí.

Každý fanúšik sa bude musieť podrobiť kontrole vstupeniek. Po prechode turniketom bude nasledovať bezpečnostná prehliadka na odhalenie zakázaných predmetov, ktoré sú znázornené pred každým vstupom na štadión. Na štadión nebude umožnený vstup osobám pod vplyvom alkoholu, drog, iných omamných látok, ale i osobám, u ktorých budú tieto látky odhalené v držbe pri bezpečnostnej prehliadke.