Aktuality

Domáca pôda s Antalom Némethom

Sledujte vo štvrtok našu diskusná reláciu pred víkendovým ligovým duelom! Z MOL Arény sa prihlásime naživo s Antalom Némethom, asistentom trénera Bernda Storcka.

V priebehu tohto týždňa odohrá DAC dva dôležité ligové súboje. Už zajtra v dohrávke 12. kola nastúpime vonku proti Seredi a v nedeľu privítame v MOL Aréne Zlaté Moravce. Bude to predposledný domáci duel v roku, pričom na vlastnom štadióne nastúpime po dlhých štyroch týždňoch.

Ako pred každým domácim zápasom, aj tentoraz fanúšikom prinášame diskusnú reláciu Domáca pôda. Hosťom v štúdiu bude Antal Németh, asistent trénera Bernda Storcka. Zhovárať sa budeme najmä o predošlých zápasoch nášho tímu a o víkendovom súboji proti Zlatým Moravciam.

Vysielanie môžete sledovať vo štvrtok 3.12.2020 od 18.00 hod naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už tento piatok!

Link na YouTube video: https://youtu.be/drjNulxoaiU
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/168338041666515/

Súvisiace správy

Aktuality

Pätnásťkrát na čele

štvrtok 14.1.