Aktuality

Domáca pôda s Antalom Némethom

DAC sa po dlhých štyroch týždňoch vracia domov. Sledujte v piatok našu diskusná reláciu pred nedeľným derby! Z MOL Arény sa prihlásime naživo s Antalom Némethom, asistentom trénera Bernda Storcka.

V priebehu tohto týždňa absolvuje DAC dva dôležité súboje: včera sme preskočili ružomberskú prekážku v osemfinále Slovnaft Cupu a v nedeľu zavíta do MOL Arény bratislavský Slovan. Bude to štvrtý domáci duel na jar, pričom na vlastnom štadióne nastúpime po dlhých štyroch týždňoch.

Ako pred každým domácim zápasom, aj tentoraz fanúšikom prinášame diskusnú reláciu Domáca pôda. Hosťom v štúdiu bude Antal Németh, asistent trénera Bernda Storcka. Zhovárať sa budeme najmä o predošlých zápasoch nášho tímu a o víkendovom derby proti belasým.

Vysielanie môžete sledovať v piatok 9.4.2021 od 18.00 hod naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už tento piatok!

Link na YouTube video: https://youtu.be/S9kl79TDmrg
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/947541429348317

Súvisiace správy