🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   
Video

Domáca pôda s Balázsom Borbélyom

Domáca pôda s Balázsom Borbélyom

Video
| po 13.3.2023, Iván Péter, Nagy Krisztián

Hosťom ďalšieho vydania našej diskusnej relácie bude asistent trénera DAC-u Balázs Borbély. V rámci živého vysielania môžu otázky položiť aj fanúšikovia. Sledujte nás v stredu podvečer!

article_bannerarticle_banner

V nedeľu o 17.30 h bude MOL Aréna dejiskom derby medzi prvým a tretím tímom tabuľky, v ktorom DAC privíta krajského rivala FC Spartak Trnava. Aj pred prvým domácim zápasom nadstavby vám prinášame našu tradičnú diskusnú reláciu Domáca pôda, do ktorej prijal pozvanie Balázs Borbély, asistent trénera Adriana Guľu a bývalý hráč nášho klubu.

Vysielanie sa začína v stredu 15.3.2023 od 19.00 h a sledovať ho môžete naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už túto stredu!

Link na YouTube video: https://www.youtube.com/live/nPAGQVouBfY
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/523928643255533/

Tešíme sa na Vaše otázky!