Aktuality

Domáca pôda s Mátyásom Czuczim

Sledujte vo štvrtok našu prvú diskusná reláciu v tomto roku! Z MOL Arény sa prihlásime naživo s Mátyásom Czuczim, novým videoanalytikom a asistentom trénera Bernda Storcka.

V nedeľu sa DAC vráti do MOL Arény! V prvom domácom stretnutí kalendárneho roka 2021 privítame MŠK Žilinu, tretie mužstvo ligovej tabuľky.

Ako si mohli naši fanúšikovia počas vlaňajška zvyknúť, v týždni pred každým domácim zápasom sme sa prihlásili z MOL Arény naživo s diskusnou reláciou Domáca pôda. Tradícia pokračuje aj v novom roku a pred prvým jarným duelom na našom štadióne privítame v Mátyása Czucziho, nového videoanalytika a asistent trénera Bernda Storcka. Zhovárať sa budeme najmä o jarnej ligovej premiére a o víkendovom súboji proti Žilinčanom.

Vysielanie môžete sledovať vo štvrtok 18.2.2021 od 18.00 hod naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už tento piatok!

Link na YouTube video: https://youtu.be/x_uTmIkReU4
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/479953639843245/

Súvisiace správy