Video

Domáca pôda s Milanom Dimunom

Domáca pôda s Milanom Dimunom

Video
| ut 19.10.2021, Krisztián Nagy

Opäť sa hlási tradičná živá diskusná relácia DAC-u, v ktorej sa budeme tentoraz zhovárať so stredopoliarom DAC-u Milanom Dimunom.

Októbrovú reprezentačnú prestávku orámovali dve víťazstvá nášho mužstva: pred ňou DAC porazil Zlaté Moravce 4:2 a po nej vyhral v Žiline 2:0. Cez najbližší víkend sa už začne druhá polovica základnej časti, do ktorej vstúpime domácim súbojom proti jedinému zástupcovi východného Slovenska vo Fortuna lige, mužstvu MFK Zemplín Michalovce. Zverencom trénera Milana Nemca máme čo vracať, v úvodnom kole sezóny sme totiž na ich štadióne podľahli nečakane vysoko 1:4.

Michalovce privítame v MOL Aréne v nedeľu 24.10.2021 o 17.00 hod a tradične sa aj pred týmto ligovým duelom prihlási naša živá diskusná relácia Domáca pôda.

Vysielanie môžete tentoraz sledovať vo štvrtok 21.10.2021 od 18.00 hod naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u. Hosťom v štúdiu bude Milan Dimun, košický rodák a letná posila nášho tímu.

Link na YouTube video: https://youtu.be/yvkTLH4rbHQ
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/254271953204420

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už tento štvrtok!