Aktuality

Eric Ramirez debutoval v reprezentácii

Dvadsaťjedenročný útočník si premiéru pripísal v noci na dnes v stretnutí kvalifikácie o postup na MS 2022 proti Paraguaju.

Eric Ramirez sa stal ďalším hráčom DAC-u, ktorý si pripísal štart v dospelom reprezentačnom tíme svojej rodnej krajiny. Dvadsaťjedenročný venezuelský útočník nastúpil dnes v noci v stretnutí 2. kola juhoamerickej kvalifikácie o postup na MS 2022, ktoré sa uskutočnia v Katare.

Tréner José Peseiro poslal Ramireza na trávnik v 88. minúte domáceho súboja proti Paraguaju, krátko po tom, ako jeho tím inkasoval gól na 0:1. Onedlho mali Venezuelčania obrovskú príležitosť vyrovnať, penaltu stredopoliara španielskej Granady Yangela Herreru však hosťujúci gólman vyrazil. Spolu s nadstaveným časom strávil náš útočník na ihrisku desať minút.

„Reprezentovať svoju krajinu je pre každého futbalistu tá najdôležitejšia vec. Veril som, že by pozvánka mohla prísť, ale keď tréner oznámil nomináciu a videl som v nej svoje meno, bol som veľmi šťastný. Dostať sa do spoločnosti najlepších futbalistov rodnej krajiny, z ktorých väčšina hráva v najlepších ligách sveta, je veľká česť,“ vyhlásil Eric Ramirez.

Súvisiace správy

Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality