Aktuality

Fandi a zabávaj sa!

Fandi a zabávaj sa!

A-TÍM
|
Aktuality
| st 8.2.2023, DAC 1904
article_banner
'

Nezmeškajte nedeľné derby, ktoré ponúka aj bohatý sprievodný program!

Nedeľné derby DAC-Slovan je jedným z najočakávanejších zápasov sezóny, v ktorom tentoraz nebude hrať hlavnú úlohu iba lopta, ale aj fanúšikovské zážitky. Preto sa oplatí prísť do MOL Arény v značnom predstihu pred úvodným hvizdom, kde sa na zápas naladíme bohatým sprievodným programom.

Dve hodiny pred zápasom sa začne maľovanie na tvár, zároveň odštartuje Happy Hour v bufetoch, ako aj vo VIP Silver. Počas Happy Hour ponúkame so zľavou pivo značky Csíki sör, varené víno a horúci jablkový nápoj.

Ako sa na významné derby patrí, v meste sa uskutoční aj fanúšikovský sprievod, do ktorého sa môže zapojiť každý priaznivec žlto-modrých bez ohľadu na vek a pohlavie. Počas hudobného sprievodu vyšpičkuje náladu dychovka Band Of Streets. Sprievod sa začne pri Turul Bare, zastávku bude mať v St. Patrick´s PUB-e, v pivárni Nostalgia, odkiaľ príde k MOL Aréne. Tam bude fanúšikov prichádzajúcich na zápas naďalej zabávať so svojou grandióznou bubnovou šou skupina Campana Batucana.

Atmosféru môžete okamžite zvečniť na fotografiách vďaka fotobúdke PixBox, ktorá vám vykúzli úsmev na tvár pod C-tribúnou. Nudiť sa nebudete po príchode na svoje miesto na tribúne, pretože od postrannej čiary bude fanúšikov zabávať „zápasový majster“, herec Tamás Bernáth. Získať od neho môžete hodnotné darčeky a vyhlási aj víťazov registračnej súťaže Fanportálu.

Po zaznení záverečného hvizdu pre každého otvoríme brány VIP Silver, za ktorými DJ roztočí najväčšie hity a náladu Vám ešte vďaka St. Nicolausu umocníme ochutnávkou nápojov zdarma.

Pozrime sa na to všetko chronologicky:

- 15.30 - maľovanie na tvár v rohu B a C
- 15.30-17.00 - Happy Hour vo VIP Silver a v bufetoch
- 15.45 - hudobný sprievod od Turul Baru po štadión
- 16.30 - fotobúdka PixBox za C-tribúnou
- 16.30 - „Zápasový majster“ Tamás Bernáth zabáva fanúšikov a rozdáva hodnotné ceny
- 19.30 - voľný vstup do VIP Silver s DJ-om a bezplatnou ochutnávkou nápojov St. Nicolaus
- pred zápasom, v polčase aj po zápase bubnová šou v okolí MOL Arény

Nepremeškaj nedeľňajšie derby, užívaj si futbal, zábavu a spoločný zážitok!

article_bannerarticle_banner