Aktuality

Káder na sústredenie v Chorvátsku

Káder na sústredenie v Chorvátsku

A-TÍM
|
Aktuality
| st 25.1.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner

Mužstvo sa bude do soboty 4. februára pripravovať v Umagu.

Zimná príprava nášho mužstva odštartovala vo štvrtok 5. januára a žlto-modrí trénovali prvých 21 dní v domácich podmienkach. V MOL Akadémii sme absolvovali aj dva zápasy proti druholigovým súperom - so Soroksár SC sme remizovali 1:1, FC Košice sme porazili 2:1.

Od dnes bude príprava na jarnú časť sezóny pokračovať v príjemnejšom počasí na západe Chorvátska, konkrétne na polostrove Istria. Naše vôbec prvé sústredenie v tejto krajine potrvá do soboty 4. februára.

Hráči dnes doobeda ešte absolvovali jeden tréning v akadémii a po spoločnom obede výprava vyrazila autobusom do Umagu. Plánovaný príchod je po ôsmej hodine večer.

Tréner Adrian Guľa nominoval na sústredenie nasledovných 25 hráčov do poľa a troch brankárov: Petráš, Ricardo, Veszelinov (brankári) - Andzouana, Balić, Blackman, Brunetti, Csóka, Davis, Dimun, Fazlagić, Gavrić, Kachút, Kalmár, Káčer, Krstović, Kružliak, Leginus, Mendez, Muhamedbegovic, Nebyla, Niarchos, Pinto, Ramadan, Riquelme, Risvanis, Szánthó, Veselovský (hráči v poli)

article_bannerarticle_banner