Aktuality

Ladenie na večerný zápas začne už popoludní

Ladenie na večerný zápas začne už popoludní

A-TÍM
|
Aktuality
| st 12.4.2023, DAC 1904
article_banner
article_banner

Po práci či po škole, oddychu v záhrade či na gauči vás čakáme vo fanzóne pred zápasom DAC-Podbrezová. Poďte sa naladiť za B-tribúnu, kde nájdete pestré atrakcie, ktoré nám pomôžu položiť základy dobrej nálady už pred výkopom.

Domáce zápasy DAC nikdy nie sú o nude. Popri vzrušujúcich okamihoch na ihrisku už v značnom predstihu pred zápasom očakávame fanúšikov s pestrým programom, hudbou, súťažami či hrami. Nebude to inak ani pred najbližším ligovým stretnutím, v ktorom piatok o 17.30 h privítame Podbrezovú. Oplatí sa prísť už dve hodiny pred úvodným hvizdom.

Parkovisko za B-tribúnou MOL Arény bude totiž od 15.30 plné zábavy. Vo fanzóne očakávame každého bez rozdielu veku, od najmenších až po seniorov, a to s atrakciami ako šípky, stolný futbal XXL, mobilné futbalové ihrisko či odpaľovač lôpt. A pokiaľ počas zábavy zacítite smäd, uhasiť ho môžete v rámci akcie Happy Hour v bufetoch MOL Arény, v ktorých od 16.00 do 17.00 h ponúkame pivo, vínny strek, kola a jablkový nápoj za zvýhodnenú cenu.

Príď skôr, fandi s radosťou! Stretnime sa v piatok pred zápasom vo fanzóne, pretože spoločne fandiť a zabávať sa je fajn!

article_bannerarticle_banner