|
| so 25.10.2014, Nagy Krisztián
'
'

Vo vyrovnanom zápase sme získali cennú remízu, keď na vedúci gól Nováka odpovedal štyri minúty pred koncom Sabler.

Prvých 45 minút priniesol hru medzi šestnástkami, brankári priveľa práce nemali. Domáci Škutka trafil v 23. min brvno z ofsajdovej situácie.

V 56. min išli Černák a Szarka sami na jedného obrancu, ale prvý menovaný zvolil strelu a minul bránu. O štyri minúty mal tutovku na nohe Kwin, po Brašeňovom rohu však úplne voľný v päťke nastrelil brankára. Nedáš-dostaneš platilo v 66. min, Novák z uhla poslal odrazenú loptu do siete. V závere sme vsadili všetko na jednu kartu a po Kwinovej prihrávke ako na podnose Sabler doťukol loptu do brány - 1:1.

Góly: 66. Novák – 86. Sabler

Žlté karty: 52. Šinglár, 74. Sekulić - 33. Turňa, 44. Štepanovský, 54. Szarka, 73. Brašeň

1025 divákov, rozhodoval Valášek - Vorel, Bednár

MFK: Stijaković - Šinglár, Kavka, Ostojić, Sekulić - Huk - Viazanko (70. Korijkov), Novák, Bukata, Haskić (88. O. Diaby) - Škutka

DAC: Pernecký - Trňa, Kwin, Saláta, Brašeň - Krišto, Straka (75. Horváth) - Ujlaky, Štepanovský (76. Sabler), Černák (83. Jurčo) - Szarka

Onedlho prinesieme podrobnú reportáž, foto a video - zostaňte s nami.