Aktuality

Máté Vida medzi hviezdami MOL-u

Stredopoliar DAC-u a maďarskej reprezentácie skončil vo svojej skupine zábavno-súťažnej šou MOL Bajnokok Viadala na bronzovej priečke.

Najväčšia maďarská spoločnosť a sponzor nášho klubu MOL usporiadala trojdielnu zábavno-súťažnú šou MOL Bajnokok Viadala. Sily si v nej zmerali športovci podporovaní MOL-om.

Vo včerajšom vysielaní si Máté Vida zmeral sily s tenistom Mártonom Fucsovicsom a pilotom Gáborom Kismarty-Lechnerom.

„Bola to skvelá zábava. Mal som možnosť zmerať si sily s top športovcami Maďarska v úlohách, ktoré majú ďaleko od našich bežných súťažných disciplín. Ruka ma trošku obmedzovala, ale prvoradé bolo zabaviť divákov, povedal pre náš web Máté Vida, ktorý skončil na tretej, bronzovej priečke C skupiny.

V predošlých dvoch častiach sa predstavili ďalšie hviezdy maďarského športu, ako napríklad plavkyňa Katinka Hosszúová, tenistka Tímea Babosová, pilot Herczig Norbert či šermiar Szilágyi Áron. To najlepšie spomedzi športovcov podporovaných skupinou MOL bojovalo proti sebe v rôznych súťažiach zručnosti, pričom najdôležitejším kritériom bolo zabaviť fanúšikov. Všetky tri relácie si môžete pozrieť tu.

Súvisiace správy