Aktuality

Miroslav Káčer: Vzpruha do ďalšej práce

Miroslav Káčer: Vzpruha do ďalšej práce

Aktuality
| ne 4.9.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

„Počas celého zápasu sme išli za gólom.“ Včerajšie stretnutie DAC-Michalovce (1:0) očami Miroslava Káčera, najlepšie hodnoteného hráča zápasu.

article_bannerarticle_banner

Prvú polovicu ligovej jesene máme za sebou, v 9. kole DAC v sobotu večer porazil v MOL Aréne Michalovce 1:0, o čom rozhodol Krstovićov gól z 83. minúty. Po záverečnom hvizde zhodnotil dianie na ihrisku stredopoliar DAC-u Miroslav Káčer. „Po troch zápasoch bez víťazstva sme potrebovali získať tri body. Na Slovane sme síce remizovali, ale predtým sme dvakrát prehrali. Toto víťazstvo znamená vzpruhu do ďalšej práce. Verím, že nám to pomohlo či už v kabíne, alebo aj fanúšikom, lebo sme to všetci potrebovali. Počas celého zápasu sme išli za gólom. Bol som na začiatku rozhodujúcej akcie, podarilo sa mi dobre vysunúť Nebylu. Najprv som chcel strieľať, ale uvidel som Seba. Myslím si, že už po jeho strele to mohol byť gól, ale Krstović to tam pre istotu doťukol. Berieme tri body, a to je najdôležitejšie. Keď sme hrali rýchlo a jednoducho, nemali sme problém. Keď sme ale začali vymýšľať, začalo byť zle. Vieme, kam sa máme posunúť a na čom potrebujeme popracovať,“ rozprával 26-ročný stredopoliar.

„Fanúšikov DAC-u futbal baví a pokiaľ sa budeme držať na vrchných priečkach a vyhrávať, určite ich bude ešte viac. Verím, že do konca ligy sa nám podarí naplniť celý štadión. Uhrali sme dôležité víťazstvo, ale vstup do zápasu musí byť z našej strany lepší, aby sme mohli čím skôr rozhodnúť o výsledku a potom si to do konca už len užívať. Myslím si, že v domácom prostredí, pred vlastnými fanúšikmi chce ísť každý naplno. Podľa mňa išiel aj včera každý na sto percent a hoci nám to trošku škrípalo, bolo tam dosť dobrých vecí, na ktorých sa dá stavať. Verím, že sa z toho poučíme a budeme čoraz lepší,“ doplnil stredopoliar DAC-u, ktorý bol s InStat indexom 253 najlepšie hodnoteným hráčom včerajšieho stretnutia.