Aktuality

Nadstavbu začíname doma

Presný program DAC-u v nadstavbovej skupine je zatiaľ otvorený, ale úvodnom kole budeme hrať už s určitosťou v domácom prostredí.

Po víkendovom 20. ligovom kole sa opäť troška viac vyjasnila situácia ohľadom umiestnenia tímov po závere základnej časti súťaže. Do jej konca zostávajú už len dve kolá, každý teda môže získať ešte šesť bodov.

Už po úvodnom jarnom zápase bolo zrejmé, že DAC pôjde o nadstavbovej skupiny o titul z 2. alebo 3. miesta. A to zároveň znamená, že v prvom kole nadstavby sa s určitosťou predstavíme na domácej pôde.

K tomu, aby sme skončili druhý, potrebujeme vo zvyšných dvoch kolách zabodovať naplno, pričom Žilina môže získať maximálne jeden bod.

Do nižšie uvedeného vylosovania môžete postupne vkladať mužstvá. Zatiaľ je istá len pozícia číslo 1 (Slovan), všetky ostatné budú známe najskôr po 21., ale pravdepodobne až po 22. kole.

Prvé kolo nadstavby je na programe 14. a 15. marca 2020, na daný víkend si teda nerobte program - DAC hrá totiž doma! Termíny jednotlivých kôl nadstavby nájdete tu. Pravda, televízne prenosy môžu spôsobiť zmenu v hracom dni a čase. Podľa vyjadrenia Únie ligových klubov bude presný program 1. kola nadstavby známy najneskôr v nedeľu 8. marca.

Súvisiace správy

Aktuality