Aktuality

Poďme spolu na DAC: Hrdo a nadšene

Poďme spolu na DAC: Hrdo a nadšene

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 14.11.2023, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András
article_banner
article_banner
article_banner

Prečítajte si, ako sa u nás cítili deti zo ZŠ s VJM v Jahodnej a ako môžete do projektu „Poďme spolu na DAC!“ prihlásiť vašu organizáciu!

Cez víkend sme už tretíkrát v tejto sezóne privítali v MOL Aréne návštevníkov v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Po deťoch z Čenkoviec a Dolného Štálu k nám tentoraz zavítali žiaci Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Jahodná, ktorí videli naživo ligové stretnutie proti Ružomberku. O tom, ako sa u nás cítili, si môžete prečítať nižšie.

Dnešným dňom zároveň spúšťame registráciu na najbližší domáci ligový duel, v ktorom si v sobotu 25. novembra 2023 o 15.00 h zmeriame sily so Zlatými Moravcami.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do budúcej stredy, 22. novembra 2023 do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing@dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

DAC-Ružomberok: zážitky a reakcie, ZŠ s VJM Jahodná

„S obrovským nadšením sme prijali správu o tom, že nás v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ vybrali na domáce ligové stretnutie proti Ružomberku, vďaka čomu mohli deti spoznať zvnútra MOL Arénu. Pre každého z nás bolo obrovským zážitkom vidieť naživo domáci zápas žlto-modrých, nehovoriac o deťoch, pre ktoré to bola vôbec prvá návšteva (a verme, že nie posledná) na štadióne DAC-u.
Atmosféra na tribúnach bola neskutočná, deti celý zápas fandili, postojačky tlieskali, hrdo a nadšene spievali Nélküled a hymnu.
Cez polčas mali možnosť stretnúť viacerých hráčov, ktorí im rozdali podpisy a aj sa s nimi odfotili.
Touto cestou by sme sa chceli aj v mene žiakov našej školy poďakovať za tento fantastický zážitok!
Mgr. Renáta Kántor, učiteľka

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!