Aktuality

Poďme spolu na DAC - aj na jar 2020!

Spúšťame registráciu na prvý ligový zápas roka, v ktorom 16.2.2020 privítame Senicu.

Aj počas jarnej časti sezóny 2019/20 sa tešíme na mladých návštevníkov nášho štadióna v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Ten je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú na vlastnej koži zažiť atmosféru MOL Arény. Táto iniciatíva od svojho spustenia na jar 2017 našla veľmi pozitívnu odozvu. Počas uplynulej jesene k nám zavítali žiaci a študenti zo šiestich škôl širšieho okolia.

Dnešným dňom sa začína registrácia na prvý ligový duel v roku 2020, v ktorom si v nedeľu 16. februára o 15.00 hod zmeriame sily so Senicou.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do utorka 11. februára do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek@fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Aktivita je súčasťou európskeho projektu Futbalmánia.

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- Odovzdanie suvenírov
- Návšteva zápasu DAC
- Stretnutie a fotenie s hráčmi DAC

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

Súvisiace správy

Zápas

DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Aktuality

Traja debutanti

streda 19.2.
Aktuality

O jarných štartoch

utorok 18.2.
Rozhovor
Foto
Video

Video: DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Fanúšikovia
Aktuality
Fanúšikovia
Fanúšikovia