Aktuality

Poďme spolu na DAC - ďalšími v poradí deti z Topoľníkov

Poďme spolu na DAC - ďalšími v poradí deti z Topoľníkov

A-TÍM
|
Aktuality
| st 16.11.2022, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András
article_banner
article_banner
article_banner

Na zápase proti Ružomberku k nám v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ zavítajú deti zo ZŠ v Topoľníkoch.

Budúci štvrtok sa stretnutím DAC-Ružomberok (24. novembra 2022 o 18.30 h) skončí pre náš tím jesenná časť sezóny. Zároveň to bude tretí - a posledný - zápas v tomto roku, na ktorom privítame v MOL Aréne mladých návštevníkov v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Predošlými hosťami boli deti zo Šamorína a Veľkého Medera, kým tentoraz k nám zavítajú žiaci z Topoľníkov.

Spomedzi registrácií na uvedené stretnutie sme totiž vybrali tú zo Základnej školy s VJM v Topoľníkoch. V prihláške uviedli, že deti z 5. a 7. triedy majú žlto-modré srdcia a myšlienka na spoločné fandenie v MOL Aréne v nich vyvoláva obrovské nadšenie. „Povzbudzovanie priamo na tribúne ich prinúti, aby sa pred vstupom na štadión naučili všetky popevky fanúšikov.“

Zaregistrovali sme aj ďalšie prihlášky, všetkým záujemcom ďakujeme. Projekt bude pokračovať aj počas jarnej časti, sledujte náš web pre informácie ohľadom registrácie!

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!