Aktuality

Poďme spolu na DAC: registrácia na zápas s Ružomberkom

Poďme spolu na DAC: registrácia na zápas s Ružomberkom

A-TÍM
|
Aktuality
| st 1.11.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

Prečítajte si informácie o podmienkach registrácie do projektu Poďme spolu na DAC! pre stretnutie proti Ružomberku.

Pri príležitosti sobotňajšieho ligového súboja DAC-Michalovce pokračoval projekt Poďme spolu na DAC!, v rámci ktorého sme v MOL Aréne privítali žiakov zo ZŠ Mateja Korvína s VJM Dolný Štál. V najbližších dňoch sa deti môžu tešiť na návštevu hráčov priamo v ich škole.

Projekt pokračuje aj pri príležitosti najbližšieho domáceho zápasu, v ktorom v sobotu 11. novembra 2023 o 15.00 h privítame v MOL Aréne mužstvo Ružomberka.

Na uvedené stretnutie sa môžete registrovať do budúcej stredy, 8. novembra 2023 do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing@dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!