Aktuality

Poďme spolu na DAC - z Podunajských Biskupíc!

Ďalší návštevníci v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ prichádzajú z Podunajských Biskupíc. Zároveň spúšťame registráciu na zápas DAC-Trenčín.

Zápas DAC-Sereď (sobota 2. novembra 2019 o 17.00 h) bude štvrtým v aktuálnej sezóne, na ktorom privítame v MOL Aréne mladých návštevníkov v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“.

Na víkendové stretnutie pricestujú žiaci Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským v Podunajských Biskupiciach.

Zároveň sa začína registrácia na ďalší domáci duel, ktorý sa odohrá v MOL Aréne v sobotu 9. novembra 2019 o 17.00 h a privítame v ňom mužstvo AS Trenčín.

Registrovať sa na stretnutie DAC-Trenčín môžete do pondelka 4. novembra do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek@fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény, má za sebou rok a pol. Smelo môžeme vyhlásiť, že táto iniciatíva od svojho spustenia na jar 2017 našla veľmi pozitívnu odozvu. Zavítali k nám už stovky žiakov a študentov zo škôl a organizácií z Dunajskej Stredy a širšieho okolia.

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Aktivita je súčasťou európskeho projektu Futbalmánia.

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- Odovzdanie suvenírov
- Návšteva zápasu DAC
- Stretnutie a fotenie s hráčmi DAC

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

Súvisiace správy

Zápas

DAC - Sereď 0:0

sobota 2.11.
Aktuality
Rozhovor
Foto
Fanúšikovia
Fanúšikovia