Aktuality

Poďme spolu na DAC - zo Žihárca!

Poďme spolu na DAC - zo Žihárca!

A-TÍM
|
Aktuality
| st 29.3.2023, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András
article_banner
article_banner

Na nedeľňajšom zápase proti Žiline k nám v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ zavítajú deti zo ZŠ s VJM Žihárec.

Víkendovým stretnutím DAC-Žilina (nedeľa 2. apríla 2023 o 19.30 h) pokračujú pre náš tím boje v nadstavbovej skupine o titul. Zároveň to bude piaty zápas v aktuálnej sezóne, na ktorom privítame v MOL Aréne mladých návštevníkov v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Tentoraz k nám zavítajú deti zo Žihárca.

Spomedzi registrácií na uvedené stretnutie sme totiž vybrali tú zo Základnej školy s VJM v Žihárci. V prihláške uviedli, že ich žiaci sú veľkými fanúšikmi DAC-u, o čom svedčí, že už dvakrát boli spolu na zápase mužstva. „Veľmi by nás potešilo, keby sme okrem tribún mohli zblízka spoznať aj ostatné časti štadióna a zároveň mali možnosť odfotiť sa s hráčmi.“

Zaregistrovali sme aj ďalšie prihlášky, všetkým záujemcom ďakujeme. Projekt bude pokračovať aj počas jarnej časti, sledujte náš web pre informácie ohľadom registrácie!

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

article_bannerarticle_banner