Aktuality

Program zimnej prípravy DAC-u

Koronavírus zasiahol aj do zimných plánov nášho tímu, ktorý prípravu na jarnú časť sezóny absolvuje v domácich podmienkach.

Utorňajším víťazstvom nad Senicou ukončil DAC jesennú časť sezóny 2020/21. Hneď po stretnutí sa pre hráčov začalo trojtýždňové obdobie zimnej dovolenky, na ktorú im trénerský štáb pod vedením Bernda Storcka prichystal aj individuálne tréningové plány. Spoločnú prípravu na jarnú odvetu zaháji DAC vo štvrtok 7. januára 2021, kedy sa o 16.00 hod uskutoční prvý novoročný tréning.

Na rozdiel od minulých rokov sa bude mužstvo pripravovať výlučne v domácich podmienkach. „Koronavírus nám zasiahol do plánov, sústredenie v Turecku sme preto tentoraz vynechali z programu. Navyše, v našej akadémii má mužstvo k dispozícii všetko, čo potrebuje k nerušenej príprave,“ vysvetlil športový riaditeľ klubu Jan Van Daele.

Čo sa týka prípravných stretnutí, zatiaľ je istý len ten úvodný, v ktorom si v sobotu 16. januára zmeriame sily so slovenskou reprezentáciou do 21 rokov. Hrať sa bude v MOL Akadémii.

V úvodnom kole jarnej časti nastúpime v sobotu 13. februára 2021 na ihrisku Trenčína.

Súvisiace správy

Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality