Video

Reloaded: Góly DAC-u v zápase so Zlatými Moravcami

Reloaded: Góly DAC-u v zápase so Zlatými Moravcami

A-TÍM
|
Video
| po 1.8.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner

Na stredajší pohárový duel s FCSB sme sa naladili trojgólovým víťazstvom! Dominik Veselovský sa trafil prvýkrát vo Fortuna lige, potom Nikola Krstović strelil gól aj v desiatom (!) súťažnom zápase v rade a napokon Zsolt Kalmár z priameho kopu dosiahol svoj prvý gól po 16-mesačnom výpadku.

9. min: Dominik Veselovský 1:0
Autorom nášho 200. gólu v MOL Aréne od jej otvorenia v roku 2016 sa stal odchovanec DAC Akadémie Dominik Veselovský. Dvadsaťročný ofenzívny stredopoliar sa trafil do ľavého dolného rohu bránky Zlatých Moraviec už v 9. minúte včerajšieho zápasu. Po dvoch góloch v EKL to bol Veslov premiérový zásah vo Fortuna lige.

74. min: Nikola Krstović 2:0
Nikola Krstović pokračuje vo svojej fantastickej sérii: trafil sa aj v siedmom súťažnom zápase sezóny a spolu so záverom tej minulej v desiatich stretnutiach v rade skóroval 11-krát. Azda ani nemusíme pripomínať, že podobnú šnúru ešte žiadny hráč DAC-u neťahal.

80. min: Zsolt Kalmár 3:0
Zsolti, Zsolti - skandovalo publikum MOL Arény v 80. minúte včerajšieho zápasu proti Zlatým Moravciam, keď mal DAC výhodu priameho kopu spoza šestnástky. K lopte sa postavil Zsolt Kalmár a vyslyšal volanie fanúšikov - do Fortuna ligy sa vrátil nádherným gólom. Strelil ho vo svojom prvom ligovom zápase po 16 mesiacoch, do rovnakej bránky a proti rovnakému súperovi ako v marci 2021, keď dal svoj posledný gól pred vážnym zranením. Kalmár má na konte 36 presných zásahov v našej najvyššej súťaži, z nich 8 zaznamenal proti ViOnu...

A tu si môžete vychutnať Kalmárov gól z marca 2021:

article_bannerarticle_banner