Aktuality

Sledujte s nami pamätné zápasy DAC-u!

Fortuna liga sa síce dostala do karantény, ale ani v tomto období nemusíme zostať bez futbalu. Aspoň na obrazovkách. Pozývame vás na spoločné sledovanie pamätných zápasov DAC-u, už od zajtra!

Od posledného zápasu nášho mužstva uplynulo dvanásť dní a pokiaľ vám futbal začína chýbať, určite s tým nie ste sami. Aby sme ani v tomto období neboli bez hry hier, oprášili sme klubový archív a vybrali sme z neho niekoľko skutočných lahôdok spomedzi zápasov DAC-u.

Okrem dnes už legendárnych súbojov z osemdesiatych rokov minulého storočia si pripomenieme aj niektoré z veľkých víťazstiev posledných rokov.

Na každý večer jeden zápas. Premietanie bude prebiehať v premiére na našom oficiálnom YouTube kanáli, počnúc zajtrajškom a vždy o 18.00 hod. Samozrejme, každý záznam bude následne k dispozícii na rovnakom mieste. Link k jednotlivým stretnutiam prinesiem vždy v deň premiéry.

Ako inak by sme mohli začať, ako najkrajším, najbláznivejším a najfantastickejším stretnutím aktuálnej sezóny, v ktorom sme porazili Slovan 5:2?! Program na prvé tri dni nájdete nižšie a postupne ho budeme dopĺňať. Určite nebudú chýbať víťazné finálové zápasy domácej pohárovej súťaže, európske súboje pri Bayernu, Dinamu Tbilisi či Cracovii, a mnohé pamätné ligové súboje posledných troch desaťročí.

Plán prenosov môžete tvoriť spolu s nami. Stačí, ak nám vaše návrhy napíšete do komentára na oficiálnom Facebook profile DAC-u priamo pod post s týmto článkom.

Piatok 20.3.2020: DAC-Slovan 5:2 (Fortuna liga, 2019/20)
Sobota 21.3.2020: DAC-Östers Växjö 6:0 (Pohár UEFA, 1988/89)
Nedeľa 22.3.2020: DAC-Podbrezová 5:1 (Fortuna liga, 2015/16)

Súvisiace správy

Aktuality
Aktuality