Aktuality

Spúšťame predaj permanentiek na sezónu 2020/21

Predaj permanentných vstupeniek na všetky domáce stretnutia DAC v ligovej sezóne 2020/21 spúšťame vo štvrtok 16. júla 2020. Vernosť sa jednoznačne vypláca, nevynechajte pokračovanie nášho spoločného sna.

Hlavným poslaním DAC-u je poskytnúť našej komunite hodnoty, medzi ktorými dominujú sila, súdržnosť a hrdosť. Klub sa stal jedinečným a neopakovateľným symbolom celého užšieho aj širšieho regiónu s cezhraničným dosahom. Vďaka dlhoročným i novým fanúšikom naša DAC rodina neustále rastie a spolu vytvárame unikátnu atmosféru aj na zápasoch v MOL Aréne.

Majiteľ a vedenie klubu sú naďalej odhodlaní pracovať na stabilite, rozvoji a dlhodobej vízii klubu. Zaväzujeme sa preto aj v nasledujúcich mesiacoch investovať do radosti našich fanúšikov a do vecí, vďaka ktorým sa spolu staneme ešte silnejším. Pevne veríme, že do toho pôjdete s nami. Potrebujeme podporu každého z vás, ktorí tak hrdo a vášnivo stojíte pri našom klube, ak chceme, A CHCEME, siahať na najvyššie méty.

Jedným z hlavných pilierov nášho klubu sú fanúšikovia, ktorých vernosť dáva silu našej práci. Sme hrdí, že v práve ukončenej sezóne 2019/20 sa DAC mohol pýšiť najvyšším počtom majiteľov permanentných vstupeniek v celej Fortuna lige. Veríme, že nám zostanete verní aj v novom súťažnom ročníku.

Futbalová sezóna 2019/20 neprebehla podľa ideálneho scenára. Koronavírus a jeho následky výrazne ovplyvnili aj život nášho klubu. Napriek tomu by sme chceli našich fanúšikov odškodniť za zápasy, ktoré nemohli navštíviť z dôvodu okolností, ktorým sme žiaľ nedokázali predísť, a preto im ponúkame zľavu 10 % z celkovej ceny permanentnej vstupenky. Pritom jej cena je, podobne ako v predošlých rokoch, už zvýhodnená v porovnaní s cenou bežnej jednorázovej vstupenky. Pre uplatnenie predkupného práva je dôležité preukázať sa permanentnou vstupenkou sezóny 2019/20.

Predaj permanentných vstupeniek na domáce stretnutia ligovej sezóny 2020/21 spúšťame vo štvrtok 16. júla 2020 od 14.00 hod.

Predpredaj, 16. - 26. júla 2020

V tomto období prebieha predpredaj permanetiek, t. j. obnova permanentiek, ktoré boli platné v sezóne 2019/20. V prípade osobného nákupu je potrebné preukázať sa permanentkou 2019/20, pri online nákupe treba uviesť číslo Vašej starej permanentky.

Predaj nových permanentiek, 27. júla - 2. augusta 2020

Toto obdobie je určené pre nových záujemcov o permanentky.

Vernosť sa jednoznačne vypláca! VÝHODY PERMANENTNEJ VSTUPENKY:

✅ zvýhodnená cena až do 20 % oproti cene jednorázových vstupeniek
✅ bezplatná a automatická obnova DAC CLUBCARD
✅ ponúkame kartu 3 v 1, stačí ak máte jednu kartu u seba, tá funguje ako permanentka, Cashless, Clubcard
✅ je platná na všetky domáce stretnutia ligovej sezóny (okrem prípadného play-off)
✅ je prenosná - použiť ju môže aj iná osoba ako vlastník; podmienkou však je, aby spadala do tej istej cenovej kategórie.
✅ zaručuje voľný vstup na domáce stretnutia Slovnaft Cupu
✅ zaručuje voľný vstup na domáce prípravné stretnutia v MOL Aréne
✅ ponúka predkupné právo na domáce stretnutia Európskej ligy
✅ ponúka predkupné právo na domáce stretnutia prípadného play-off
✅ zaručuje zľavu 5 % z nákupu v DAC store
✅ ponúka predkupné právo na permanentné vstupenky pre sezónu 2021/22

ONLINE PREDAJ

Online predaj permanentných vstupeniek spúšťame súbežne s predajom v pokladniach  16. júla 2020 od 14.00 hod. 

Link: https://www.dac1904.sk/sk/zobraz.asp?id=online-predaj

Celá tranzakcia sa realizuje online, permanentka sa automaticky obnoví na vašom aktuálnom Clubcard. Upozorňujeme vás, že pri online nákupe nie je možná zmena miesta, výber sedadla je možný výlučne v prípade osobného nákupu.

Ak máte možnosť, navštívte, prosím, pred prvým domácim zápasom náš Fanshop alebo predajňu lístkov, aby sme pridali na Vašu aktuálnu Clubcard pečiatku, ktorá potvrdzuje platnosť permanentky a miesta na tribúne.

PREDAJ V POKLADNIACH

V prípade, že by ste si permanentku obnovili osobne, navštívte VIP recepciu MOL Arény v nasledovných časoch. Nezabudnite si so sebou priniesť permanentku na sezónu 2019/20.

Otváracia doba:

Štvrtok 16.7.2020 - piatok 17.7.2020 14.00-19.04
Sobota 18.7.2020 09.00-14.00
Pondelok 20.7.2020 - piatok 24.7.2020 14.00-19.04
Sobota 25.7.2020 09.00-14.00

Rozpis otváracích hodín po vyššie uvedených termínoch prinesieme neskôr. 

V pokladni je možná platba v hotovosti aj bankovou kartou pri úhrade nad 30 eur.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ponúkame fanúšikom pri kúpe permanentnej vstupenky na tribúny B1 a B4 možnosť platby v splátkach na jesenné a jarné zápasy.
Dospelí:
• prvá splátka: 72 EUR
• druhá splátka v čase predaja polsezónnych permanentiek: 32EUR

Deti do 15 rokov; seniori nad 65 rokov; ZŤP:
• prvá splátka: 36 EUR
• druhá splátka v čase predaja polsezónnych permanentiek: 22 EUR 

Pri tvorbe cenníka sme museli brať do úvahy viacero faktorov. Jedným z nich je skutočnosť, že pre opatrenia v súvislosti s koronavírusom môže nastať situácia, kedy fanúšikom nebudeme vedieť garantovať sedenie na vlastnom sedadle. Preto sme pristúpili k zjednoteniu cien vo všetkých sektoroch tribúny C a sektorov AL a AP. Podobne sa zjednotila cena v sektoroch B, D, AB, BC, AD a CD. Pre vozičkárov, ich sprievod a v prípade VIP zostávajú ceny nezmenené oproti sezóne 2019/20.

V prípade, že si neuplatníte exkluzívnu zľavu na permanentku na sezónu 2020/21, sumu, ktorá zodpovedá zľave, vám po prejavenom nároku pripíšeme na vašu Cashless kartu na začiatku novej sezóny.

Technické informácie

Držiteľ permanentky zo sezóny 2019/20 má právo ponechať si svoje pôvodné miesto, prípadne si môže vybrať ľubovoľné iné miesto okrem miest obsadených držiteľmi ostatných permanentných vstupeniek a sektora B3. V čase kúpy novej permanentky strácate nárok na predkupné právo na svoje pôvodné miesto.
Zľava 10 % pre držiteľov permanentky zo sezóny 2019/20 platí aj v prípade zmeny typu permanentky (dieťa, dospelý, dôchodca, ZŤP) a tiež pri prechode do iného sektora (výnimkou je VIP Silver).
Nárok na zľavnené permanentky je potrebné preukázať dokladom potvrdzujúcom nárok. Akceptované doklady: ZŤP preukaz, rodný list, pas, občiansky preukaz, kartička poistenca, vodičský preukaz.

Súvisiace správy