Aktuality

V nedeľu bude v hre opäť 30 tisíc eur!

V nedeľu bude v hre opäť 30 tisíc eur!

A-TÍM
|
Aktuality
| st 15.3.2023, Nagy Krisztián

Obľúbená polčasová súťaž o rozprávkovú finančnú čiastku zavíta v nedeľu do MOL Arény.

Stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov prinášajú v sezóne 2022/23 fanúšikom jednotlivých klubov našej ligy polčasovú súťaž #30TISICOVKA. Hlavnou výhrou je rozprávková finančná prémia vo výške 30 000 EUR, teda ešte o desaťtisíc viac, ako tomu bolo v predošlých ročníkoch.

Súťaž #30TISICOVKA zavíta do MOL Arény štvrtýkrát v aktuálnej sezóne, a to v polčase nedeľňajšieho šlágra 2. kola nadstavby DAC-Trnava.

PRINCÍP SÚŤAŽE

Zapojiť sa do súťaže môžu všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia o zapojenie sa do súťaže sa musia zaregistrovať pri označenom mieste na štadióne, prípadne online na webovej stránke https://www.fortunaliga.sk/30tisicovka.

Zo všetkých registrovaných záujemcov budú vyžrebovaní traja súťažiaci (2 online + 1 na mieste), ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Vyžrebovaným súťažiacim bude počas prvého polčasu telefonicky/sms správou oznámené, že boli vybraní do súťaže. Súťažiaci sa musia po skončení prvého polčasu okamžite dostaviť na hraciu plochu.

Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 10 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Na bránke bude natiahnutá plachta, v ktorej sú 2 otvory, do ktorých sa budú snažiť súťažiaci namieriť svoje strely. Novinkou je lopta „Hop alebo trop“, ktorá môže výhru zdvojnásobiť, no v prípade, ak ňou súťažiaci netrafí otvor na bránke, príde o všetko.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd na 10 lôpt. Ak sa to súťažiacemu podarí z desiatich pokusov celkovo päťkrát, získava podiel na prémii vo výške 30.000 EUR od Fortuny.

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = 200 EUR + podiel na 30 000 EUR