Aktuality

V príprave proti Marseille a Nice!

Žlto-modrí začnú prípravu na nový súťažný ročník 2020/21 v nedeľu 19. júla. Pozrite si program letnej prípravy A mužstva!

Po dnešnej rozlúčke so sezónou v Ružomberku sa pre hráčov začne týždenná dovolenka. Na prvom tréningu sa mužstvo zíde v nedeľu 19. júla. Nový ročník 2019/20 odštartujeme počas druhého augustového víkendu, príprava na ňu teda bude trvať tri týždne.

Popri tréningoch v domácom prostredí mužstvo absolvuje aj týždenné sústredenie v Rakúsku. Práve tam odohrajú žlto-modrí aj obidve plánované prípravné stretnutia, v ktorých narazia na skutočne atraktívnych súperov.

V sobotu 25. júla si zmeriame sily s víťazom Ligy majstrov z roku 1993 Olympique Marseille. Portugalský tréner André Villas-Boas priviedol v sezóne, ktorú pre koronavírus nedokončili, na druhú priečku. Desaťnásobný francúzsky šampión sa teda pripravuje na svoju ďalšiu účasť v LM, kde začne v skupinovej fáze.

Aj súper pre generálku je z top kategórie. V záverečný deň rakúskeho sústredenia nás preverí OGC Nice. Zverenci trénera Patricka Vieiru skončili minulú sezónu na 5. priečke a po troch rokoch sa vracajú na európsku pohárovú scénu.

Plán letnej prípravy DAC 1904:
19. júla, nedeľa: začiatok prípravy
24. júla - 1. augusta: sústredenie v Tirolsku, Rakúsko
25. júla, sobota 17.00 hod: DAC - Olympique Marseille (Francúzsko, 1. liga), Rakúsko
1. augusta, sobota 17.00 hod: DAC - OGC Nice (Francúzsko, 1. liga), Rakúsko

Nový ročník Fortuna ligy 2020/21 začína 8. augusta.

Súvisiace správy