Aktuality

V sobotu si môžete zakopať o 20 tisíc eur!

V sobotu si môžete zakopať o 20 tisíc eur!

Aktuality
| št 2.7.2020, Krisztián Nagy

Posledný domáci zápas sezóny ponúkne až štvorici šťastlivcov z radov našich fanúšikov možnosť odniesť si domov rozprávkovú výhru.

article_bannerarticle_banner

Až štyria šťastlivci spomedzi fanúšikov žlto-modrých si môžu v polčase sobotňajšieho ligového stretnutia DAC-Žilina vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa zaregistrujete do súťaže stávkovej spoločnosti Fortuna SK a Únie ligových klubov. Ak sa pri žrebovaní na vás usmeje šťastena, cez polčas budete čeliť tajomnému brankárovi Mr. Zero. Ak ho prekonáte 5-krát, ste v hre o 20 000 EUR. V hre sú ale aj okamžité finančné výhry. Ak máte viac ako 18 rokov, neváhajte a prihláste sa do súťaže 20-TISÍCOVKA!

Pozor! Na rozdiel od minulosti, registrácia tentoraz prebieha dvoma spôsobmi:

Registrácia cez web
Prihlásiť sa môžete prostredníctvom webovej stránky www.fortunaliga.sk/20tisicovka. Na zápas sú pozvaní traja vyžrebovaní súťažiaci, ktorý okrem šance vykopať si 20 000 EUR získavajú aj unikátnu príležitosť vidieť zápas naživo, t.j. vyhrávajú vstupenku na duel DAC-Žilina.

Registrácia priamo na štadióne
Štvrtý súťažiaci vzíde spomedzi fanúšikov, ktorí sa zaregistrujú priamo pri vstupe do štadióna u hostesiek Fortuna v žltom.

V BRÁNE OPÄŤ MR. ZERO

Súťaž #20TISICOVKA je pokračovateľom 20-TISÍCOVÉHO STRELCA a 20-TISÍCOVEJ STRELY, ktoré v uplynulých ročníkoch Fortuna ligy plnili polčasové prestávky fortunaligových zápasov. Ide o obľúbenú polčasovú súťaž pre fanúšikov jednotlivých klubov našej ligy. Hlavnou výhrou je pre fanúšikov rozprávková finančná prémia vo výške 20 000 EUR.

Súťaž sa odohráva vždy na jednom vybranom zápase v každom kole Fortuna ligy. #20TISICOVKA tak zavíta do všetkých miest a na všetky štadióny našej ligy. Na niektoré štadióny zavíta súťaž i viackrát – do Dunajskej Stredy prichádza už štvrtýkrát v tomto ligovom ročníku. Súťaž je aj tento rok atraktívna a podobne ako vlani, aj tentoraz bude v bráne tajomný gólman Mr. Zero, ktorého identitu nepoznáme.

Každý súťažiaci má k dispozícii 5+1 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Na bráne je natiahnutá plachta, v ktorej sú dva otvory.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý – dať gól. To znamená prekonať Mr. Zera v bráne a trafiť do otvorov na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry.

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = podiel na 20 000 EUR

LOPTA HOP ALEBO TROP

Novým prvkom v sezóne 2019/20 je lopta „Hop alebo trop“. Je žltej farby a súťažiaci ju môže a nemusí využiť. Táto lopta výhru zdvojnásobí, ale ak súťažiaci ňou gól nedajú, prídu o všetko. V praxi to funguje tak, že žltú loptu si súťažiaci vyberá ako 6-tu v poradí. Ak dal z piatich pokusov napríklad dva góly, získava 50 eur. Ak si vyberie žltú loptu, môže získať po premenení pokusu získať 100 eur. Ak ale gól so žltou loptou nedá, nezískava nič. Pozor však, ak dá z piatich pokusov štyri góly, získava 200 eur. Ak si vyberie loptu "Hop alebo trop" a ňou premení pokus, získava 20 000 EUR. Ak ale gól s ňou nedá, nezískava nič.