Video

Video: NAJ v roku 2019

Divácky rekord, najlepší strelec, driblér roka, brankárske bravúry, najsledovanejšie videá. Výber z toho najlepšieho, čo minulý rok ponúkol.

Mužstvo DAC si už v piatok prvýkrát zatrénuje v rámci prípravy na jarnú časť sezóny. Predtým sa ešte naposledy obzrime za rokom 2019, presnejšie na niekoľko NAJ momentov z uplynulých dvanástich mesiacov!

Najlepším strelcom mužstva bol na jar aj na jeseň Kristopher Vida. Počas jesene dosiahol v súťažných zápasoch osem gólov - sedem strelil vo Fortuna lige, jeden v Európskej lige. Ktorý sa vám páčil najviac?

Najlepším driblérom roka sa stal Cesar Blackman, ktorému mnohokrát nerobilo problém prekľučkovať sa ani cez štyroch-piatich hráčov súpera.

Najviac minút z hráčov DAC-u strávil na ihrisku Martin Jedlička. Brankárska jednotka nášho tímu predviedla počas roka viacero bravúr, ktoré výraznou mierou prispeli k jarnému striebru a jesennému bronzu.

Najsledovanejšie video roka na našom Facebooku. V novembri, počas slávnostného otvorenia novej Puskás Arény v Budapešti, zaspievali našu klubovú hymnu deti zo Žitného ostrova. Video videlo už vyše 1,2 milióna užívateľov!

Najsledovanejšie vlaňajšie video z MOL Arény takisto prekročilo miliónovú sledovanosť! Klubová hymna pred posledným jarným zápasom DAC-Michalovce.

Na úvodný duel minulého roka DAC-Slovan prišlo 12 135 divákov, čo je rekord nielen vlaňajška, ale aj celej ligovej histórie klubu. Viac fanúšikov sa na našich tribúnach tlačilo len v roku 1988 na zápase Pohára UEFA proti Bayernu Mníchov. Video roka!

Súvisiace správy