Aktuality

Vždy spolu, vytrvalo a s odhodlaním

Vždy spolu, vytrvalo a s odhodlaním

Aktuality
| pi 2.7.2021, DAC 1904

Informácie o možnostiach predĺženia permanentných vstupeniek na sezónu 2021/22.

article_bannerarticle_banner

Milí držitelia permanentných vstupeniek, členovia žlto-modrej rodiny,

Hoci minulá sezóna bola najúspešnejšia v histórii DAC-u, keďže sa nám podarilo prekonať množstvo rekordov - druhé miesto v lige znamenalo opätovný postup na európsku pohárovú scénu - náš klub prechádza veľmi náročným obdobím. V uplynulom roku sme odohrali väčšinu zápasov bez fanúšikov, čo nás v porovnaní s ostatnými klubmi postavilo do oveľa nevýhodnejšie pozície. Klub prišiel nielen o značnú časť príjmov, ale aj o kompenzácie zo strany štátu, pretože DAC patril medzi kluby, ktoré dostali najmenej. Do novej sezóny vstupujeme v takejto situácii.

Radi by sme uzavreli všetky záväzky z minulej sezóny, preto ja našou snahou kompenzovať všetkých držiteľov permanentných vstupeniek, zároveň ale chceme, aby ich počet zostal zachovaný aj v tejto neistej situácii. Hľadali sme riešenie, ktorým ukončíme minulú sezónu čo možno najspravodlivejším spôsobom.

Chceme zdôrazniť, že náš klub urobil všetko pre to, aby sa tribúny mohli znova zaplniť. Bohužiaľ, ľudia v rozhodujúcich pozíciách odmietli všetky naše návrhy. Súčasná slovenská vláda nespravodlivo trestá vrcholový šport a všetkých športových fanúšikov.

Navrhujeme možnosť kompenzovať tie zápasy minulej sezóny, ktorých sa fanúšikovia kvôli obmedzeniam nemohli zúčastniť. Naším prvoradým cieľom je ale požiadať vás, aby ste naďalej podporovali DAC kúpou permanentnej vstupenky na novú sezónu 2021/22, aj so všetkými zľavami, ktoré náš klub poskytuje verným držiteľom permanentiek. Na novú sezónu majú možnosť kúpi permanentnej vstupenky len držitelia permanentiek z minulej sezóny, pre ostatných fanúšikov túto možnosť momentálne nevieme poskytnúť. Aj tým sa snažíme docieliť, aby tí členovia žlto-modrej rodiny, ktorí nás doteraz podporovali kúpou permanentnej vstupenky, cítili našu vďaku. Pri dodržaní všetkých pandemických opatrení budú mať držitelia permanentných vstupeniek prednostné právo účasti na stretnutiach nášho tímu, kým ostatné miesta - pokiaľ to predpisy umožnia - zaplníme jednorazovými vstupenkami.

Prosíme všetkých fanúšikov DAC o pochopenie a s vierou v ich vytrvalú podporu ideme do ďalšej sezóny nášho klubu. Hajrá DAC!


Naši fanúšikovia sú pre nás nesmierne dôležití, a preto sme hľadali najlepšie riešenie pre našich držiteľov permanentných vstupeniek.

Všetkým držiteľom permanentných vstupeniek ponúkame:
predplatné lacnejšie o polovicu na budúci rok
alebo
vrátenie 50% hodnoty vynechaných zápasov v sezóne 2020/21

Aké sú výhody predĺženia platnosti permanentnej vstupenky?

V závislosti od epidemiologických obmedzení:

 • možnosť účasti sa na všetkých domácich zápasoch Fortuna ligy počas sezóny 2021/22 (okrem zápasov play-off),
 • predkupné právo pre prípadné domáce stretnutia play-off,
 • predkupné právo na všetky domáce stretnutia predkôl Európskej Konferenčnej ligy,
 • bezplatný vstup na domáce zápasy Slovnaft Cup,
 • bezplatné a automatické obnovenie klubovej karty DAC,
 • prevedenie permanentky na inú osobu,
 • 5% zľava v DAC store,
 • predkupné právo na permanentnú vstupenku na sezónu 2022/23 na pôvodné miesto,
 • vďaka našim výhram môžete získať každý mesiac jedinečný zážitok s DAC až do budúceho mája

Každý mesiac až do konca nasledujúcej sezóny žrebujeme jedinečnú cenu pre tých, ktorí sa rozhodnú predĺžiť si permanentnú vstupenku.

CENNÍK

ČO ROBIŤ, AK STE ROZHODLI PREDĹŽIŤ SI PERMANENTKU?

Permanentné vstupenky je možné predĺžiť od 6. do 22. júla 2021.

OSOBNE (6. až 22. júla 2021):

 • platnosť je možné predĺžiť osobne na VIP recepcii MOL Arény a v prípade VIP SILVER v DAC store
 • nezabudnite si priniesť so sebou permanentku 2020/21
 • platba je možná v hotovosti aj kartou

Otváracia doba VIP recepcie (v období od 6. do 22. júla):
Pondelok - piatok: 14:00 - 19:04
Sobota: 10:00 - 14:00
Nedeľa: 9:00 - 12:00

ONLINE (7. až 22. júla 2021):

 • platnosť je možné predĺžiť na webovej stránke DAC (odkaz zverejníme už čoskoro)
 • pri predĺžení je potrebné zadať číslo permanentky 2020/21
 • po online transakcii sa Vaša klubová karta automaticky aktualizuje
 • v prípade online nákupu je možné aktualizovať permanentku len na pôvodné miesto
 • akákoľvek úprava (zmena sedadla alebo výmena detského preukazu za dospelý / dospelého za seniorský) je možná len pri osobnom zakúpení
 • po uskutočnení online nákupu si môžete osobne vyzdvihnúť nálepku potvrdzujúcu sektor a sedadlo na sezónu 2021/22 v DAC store, čím sa nová permanentka aktivuje.

Oznamujeme našim fanúšikom, že DAC nezaručuje účasť na všetkých domácich zápasoch z dôvodu pandémie Covid-19. Klub za sezónu 2021/22 neposkytuje finančné kompenzácie za prípadné obmedzenia počtu divákov či zápasy bez divákov.

Nezabudnite si sobou priniesť vyplnený Registračný formulár klubovej karty! Formulár bude k dispozícii aj v pokladni, ale pre urýchlenie predaja prosíme fanúšikov, aby si ho stiahli, vytlačili a pri kúpe ho predložili už vyplnený a podpísaný.

ČO ROBIŤ, AK SI ŽELÁTE POŽIADAŤ O VRÁTENIE 50% HODNOTY ZA VYNECHNÉ ZÁPASY?

Vrátenie peňazí bude možné od 24. júla do 1. augusta 2021,

 • počas uvedeného obdobia bude umožnené v pokladni MOL Arény vrátenie peňazí iba tým fanúšikom, ktorí si tam zakúpili permanentku na sezónu 2020/21
 • fanúšikovia, ktorí si permanentku na sezónu 2020/21 zakúpili online (cez predpredaj.sk), budú kontaktovaní prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri nákupe a peniaze im budú vrátené prevodom.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V prípade, ak nemám permanentku na sezónu 2020/21, môžem si kúpiť novú na budúcu sezónu?
Z dôvodu epidemiologických obmedzení sa na sezónu 2021/22 nebudú predávať žiadne nové permanentky, predĺžiť si tak môžu iba fanúšikovia s permanentkou na minulú sezónu.

Čo mám robiť, ak som stratil/a preukaz, ale chcem predĺžiť platnosť permanentky?
Po zadaní Vašich osobných údajov je možné požiadať o novú permanentku za administratívny poplatok 10 €. Môžete tak urobiť len osobne na VIP recepcii MOL Arény alebo v DAC store.

Čo mám robiť, ak si chcem zakúpiť zľavnenú permanentku?
Pri žiadosti o zľavnenú permanentnú vstupenku je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz / pas / zdravotný preukaz / rodný list / vodičský preukaz / preukaz ZŤP

Kedy si môžem dobiť kartu Cashless?
Predĺženie predplatného zároveň umožňuje dobitie karty Cashless.

Podmienky spracúvania osobných údajov účastníkov futbalových stretnutí v MOL Aréne, Dunajská Streda.