2018/2019 Fortuna liga 2018/19 63682000
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Som šťastný, že tu môžem hrať futbal

pred 3 dnami
Nigérijský útočník strelil svoj druhý gól na jar a celkovo ôsmy v našich farbách. Potreboval na to len 26 zápasov.
Video

Reloaded: Taiwov víťazný gól proti Žiline

V 68. minúte zápasu DAC-Žilina (2:1) sa Abdulrahman Taiwo pekne otočil okolo svojho strážcu a ľavačkou nekompromisne zakončil. Bol to druhý gól nigérijského útočníka na jar (stačilo mu na to 225 odohraných minút) a pre mužstvo 62. v sezóne - na vyrovnanie klubového rekordu spred dvoch rokoch nám chýba už len jeden jediný presný zásah! Sobotňajší víťazný gól DAC-u z viacerých uhlov na záberoch RTVS.
Video

sobota 1.5.
Eric Davis tizenegyesből, Abdulrahman Taiwo éles szögből talált be – ezzel a két góllal vertük ma a Zsolnát. Irány Európa, sorozatban negyedszer!
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Piaty gól v Trnave

utorok 23.3.
„Strelený gól poteší, ale keďže sme odišli bez bodu, nemám veľký dôvod na radosť.“ Nigérijský útočník je skutočný špecialista na Trnavu.