27

Ammar Ramadan

Stredopoliar
Štátna príslušnosť sýrska
Narodený 5. 1. 2001
Výška 174 cm
Váha 73 Kg

Štatistiky -1/0

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Video

Reloaded: Góly DAC-u v pohárovom stretnutí proti Ladomerskej Vieske

streda 7.9.
Odpor domácich prelomila hlavička Mateusa Brunettiho, v druhom polčase sa delovkou do pravého horného rohu pripomenul Ammar Ramadan a dvakrát z dorážky skóroval Yhoan Andzouana. Tieto štyri góly nás posunuli do 3. pohárového kola. Zábery JOJ ŠPORT.
Video

Reloaded: Ramadanov gól proti Trenčínu

nedeľa 28.8.
Po prihrávke Veselovského si Ammar Ramadan v šestnástke vytvoril streleckú príležitosť a následne loptu tvrdo napálil k žrdi, kde sa brankár Kukučka nestihol presunúť. Bola to však včera jediná naša šanca, ktorá skončila gólom, kým hostia v druhom dejstve dokázali otočiť skóre a odviezli si tak tri body. Druhý gól sýrskeho hráča v drese DAC-u na záberoch Voyo.
Video

Ammar Ramadan: Podpora fanúšikov znamená veľkú silu a výhodu

štvrtok 25.8.
„Každý vidí, ako sa mužstvo za posledné mesiace zlepšilo.“ Ammar Ramadan, mladý chalan zo Sýrie so zaujímavým životným a futbalovým osudom, v obsiahlejšom rozhovore pre náš klubový web.
Video

Reloaded: Góly DAC-u v zápase s Banskou Bystricou

pondelok 15.8.
Hladké víťazstvo nad nováčikom z Banskej Bystrice - do Fortuna ligy sme sa vrátili tromi krásnymi gólmi. V závere polčasu sa z priameho kopu presadil Regő Szánthó, v úvode druhého peknú akciu zakončil Ammar Ramadan a do streleckej listiny sa opäť zapísal aj Nikola Krstović. Vychutnajte si naše góly ešte raz, z viacerých uhlov na záberoch TV Dajto!
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.