Brahim Moumou, nemecký krídelník DAC-u, dnes oslavuje 21. narodeniny. Všetko najlepšie!
Video

Brahim Moumou: Čaká nás náročný súper

št 28.4.2022
Nemecký krídelník sa poďakoval fanúšikom za hlasy, ktoré mu pomohli k víťazstvu v hlasovaní o Gól mesiaca marec, vrátil sa aj k úspechu proti Slovanu a vyjadril sa tiež k víkendovému súboju Sereď-DAC.

Moumou vyhral hlasovanie o „Gól mesiaca“ marec

pi 8.4.2022
Trofej za najkrajší gól mesiaca marec si do svojej vitríny vloží Brahim Moumou, ktorý triumfoval krásnym zásahom na ihrisku Žiliny.
Rozhovor

Brahim Moumou: Snažil som sa trafiť bránku

ne 20.3.2022
„Netvrdím, že som chcel poslať loptu presne tam, hlavne som sa snažil trafiť bránku.“ Nemecký krídelník si svoj tretí zásah v aktuálnej ligovej sezóne pripísal málo vídaným spôsobom.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase Žilina-DAC (2:2)

Thibaud Verlinden je ďalším hráčom, ktorý si otvoril strelecký účet v našom drese, jeho prefíkanou strelou sme vyhrali prvý polčas v Žiline. Po prestávke domáci otočili skóre, ale v poslednej minúte sa Brahim Moumou utešenou strelou prihlásil do ankety o Gól mesiaca a stanovil na konečných 2:2. Zábery Nova Sport.