🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   

Ioannis Niarchos

Útočník
Štátna príslušnosť grécka
Narodený 26. 6. 2002
Výška 186 cm
Váha - Kg

Štatistiky -1/0

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Aktuality

Video: Poďme spolu... s deťmi z detského domova

piatok 3.3.
Zsolt Kalmár, Samuel Petráš a Ioannis Niarchos privítali v stredu poobede v MOL Akadémii deti z Detského domova v Dunajskej Strede, ktorí boli ďalšími účastníkmi projektu „Poďme spolu na DAC!“. Deti si v sobotu pri príležitosti zápasu so Skalicou pozreli štadión, v strede týždňa spoznali aj našu akadémiu.
Foto

Foto: Deti z detského domova na návšteve MOL Akadémie

štvrtok 2.3.
Na zápas DAC-Skalica (2:1) k nám v rámci projektu Poďme spolu na DAC! zavítali deti z Detského domova v Dunajskej Strede. Chlapci a dievčatá si včera poobede pozreli aj MOL Akadémiu, kde na nich čakali Zsolt Kalmár, Samuel Petráš a Ioannis Niarchos. Autor: Lelkes Ernő
Foto

Ioannis Niarchos: Ponuka DAC-u ma veľmi potešila

štvrtok 15.12.
„Adrian Guľa je možno najlepší tréner v lige, ktorý verí mladým hráčom. Pri mojom rozhodovaní zohral dôležitú rolu.“ Ioannis Niarchos v prvom rozhovore ako hráč žlto-modrých.
Aktuality

Prvá zimná posila: Ioannis Niarchos

štvrtok 15.12.
Dvadsaťročný grécky útočník Ioannis Niarchos k nám prestupuje zo Zlatých Moraviec.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.