9

János Hahn

Útočník
Štátna príslušnosť maďarská
Narodený 15. 3. 1996
Výška 183 cm
Váha 73 Kg

Štatistiky -1/0

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Video

János Hahn z Beleku: Máme za sebou ľadový deň

pred 3 dnami
„V Antalyi sneží prvýkrát po 29 rokoch, z tohto pohľadu teda máme troška smolu na počasie. Napriek tomu sme na tréningoch pracovali na maximum.“ János Hahn hlási z Beleku: Máme za sebou ľadový deň!
Rozhovor

János Hahn: Už je asi načase odísť na zimnú prestávku

sobota 18.12.
„V zime bude mať tréner viac času pracovať s mužstvom na taktike.“ Včerajšiu rozlúčku s jeseňou DAC-Ružomberok (0:0) zhodnotil maďarský reprezentačný útočník nášho mužstva.
Video

Video: János Hahn, strelec škaredých gólov

utorok 7.12.
János Hahn dosiahol v sobotu svoj tretí zásah v našom drese a všetky tri sme zostrihali do jedného videa. Ako po zápase DAC-Pohronie (2:0) prezradil, András Schäfer ho nazýva „strelcom škaredých gólov”. Prajeme ešte veľa podobných momentov!
Rozhovor

János Hahn: Osud útočníka

nedeľa 5.12.
„András Schäfer ma prezýva strelcom škaredých gólov, ale mne je jedno, ako dostanem loptu do siete, dôležité je vždy víťazstvo.“ János Hahn zaznamenal svoj tretí gól v našich farbách.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase DAC-Pohronie (2:0)

nedeľa 5.12.
Tieto dva góly nám včera priniesli tri bod: Andrija Balić po týždni opäť trafil a o tri minúty pridal svoj tretí gól v sezóne János Hahn. A keďže ďalšie šance v druhom polčase zostali nevyužité, posledný tím tabuľky sme porazili 2:0. Zábery Voyo.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.