János Hahn

Útočník
Štátna príslušnosť maďarská
Narodený 15. 3. 1996
Výška 183 cm
Váha 73 Kg

Štatistiky -1/0

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Odohrali sme dobrý zápas

pred 2 dnami
„S výkonom mužstva som spokojný, až na posledných desať minút sme hrali veľmi dobre.“ Nedeľňajšie ligové stretnutie DAC-Michalovce (1:0) hodnotia András Schäfer a János Hahn.
Rozhovor

János Hahn: Albánsko musíme zdolať aj bez fanúšikov

pondelok 4.10.
2+1 bola bilancia maďarského reprezentačného útočníka Jánosa Hahna v zápase DAC-ViOn (4:2). A to všetko pred očami Marca Rossiho. „Dosiahli sme jednoznačné víťazstvo, v celom zápase sme dominovali. To je oveľa dôležitejšie ako moje góly.“
Video

Reloaded: Góly Hahna proti Zlatým Moravciam

nedeľa 3.10.
János Hahn a jeho prvé dva góly v našich farbách. Maďarský reprezentačný útočník potvrdil v zápase s ViOnom inštinkt strelca, keď najskôr dorazil Krstovićovu vyrazenú strelu a následne vystihol výkop brankára Lukáča a lopta od jeho nohy zapadla do siete. Hahnove prvé zásahy vo Fortuna lige na záberoch Nova Sport.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase DAC-ViOn (4:2)

sobota 2.10.
Hahn, Andzouana, Krstović, Hahn. Štyri pekné góly po štyroch pekných akciách. Útočná sekcia sa činila, čoho výsledkom je hladké víťazstvo. János Hahn a Nikola Krstović si otvorili strelecký účet v našom drese, maďarský reprezentant pridal hneď dupľu aj asistenciu. Len tak ďalej!
Video

Domáca pôda s Jánosom Hahnom

utorok 28.9.
Tradičná diskusná relácia DAC-u sa tentoraz prihlási už v stredu. Hosťom v štúdiu bude maďarský reprezentačný útočník János Hahn.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.