2023/2024 Slovenský pohár - Slovnaft Cup 1900000
Rozhovor

Milán Vitális: Nasledujú mimoriadne dôležité zápasy

po 12.2.2024
„Víťazstvo netreba vysvetľovať.“ Asistenciu pri našom víťaznom góle proti Skalici zaznamenal Milán Vitális.

Narodeniny: Milán Vitális má dnes 22!

ne 28.1.2024
Stredopoliar DAC-u a maďarskej reprezentácie do 21 rokov Milán Vitális dnes oslavuje 22. narodeniny. Všetko najlepšie!
Rozhovor

Milán Vitalis: Dôležité je víťazstvo

po 22.1.2024
„Osobne zvládam záťaž dobre, ja by som behal a posilňoval hoci aj každý deň.“ Milán Vitális o sobotňajšom stretnutí DAC-Hartberg (1:0) a doterajšom priebehu zimnej prípravy.
Rozhovor

Milán Vitális: Geniálny pocit

po 27.11.2023
„Veľakrát mi hovorili, aby som sa v pokutovom území namiesto prihrávky snažil o zakončenie. Spravil som tak a bol z toho môj prvý presný zásah v drese DAC-u.“ Milán Vitális naposledy skóroval v prípravnom zápase proti Rapidu Viedeň.
Video

Reloaded: Góly DAC-u pri víťazstve nad Zlatými Moravcami

ne 26.11.2023
V premiére trénera Xisca Muňoza sme dosiahli hladké víťazstvo nad Zlatými Moravcami. Gólový účet v Niké lige si v 39. minúte otvoril Milán Vitális, o tri minúty poslal milimetrový center Andzouanu do siete hlavou Fernand Goure a v druhom dejstve sa strelecky presadil aj striedajúci Bartol Barišić - po dvoch týždňov opäť. Pozrite si naše včerajšie zásahy ešte raz, z viacerých uhlov, na záberoch Voyo!