66

Miroslav Káčer

Stredopoliar
Štátna príslušnosť slovenská
Narodený 2. 2. 1996
Výška 170 cm
Váha - Kg

Štatistiky 2022/2023

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Miroslav Káčer: Bojovali sme jeden za druhého

dnes
„Verím, že ak budeme naďalej takto pracovať, už budúci rok sa môžeme dostať do skupinovej fázy.“ Miroslav Káčer rozprával o včerajšej odvete s FCSB a nedeľňajšom ligovom súboji s Banskou Bystricou.
Rozhovor

Miroslav Káčer: Stále je všetko otvorené

štvrtok 4.8.
„Vďaka podobným konfrontáciám môžeme rásť tímovo aj individuálne.“ Včerajšie pohárové stretnutie DAC-FCSB (0:1) očami 26-ročného stredopoliara nášho tímu Miroslava Káčera.
Rozhovor

Miroslav Káčer: Bol to divácky atraktívny zápas

pondelok 25.7.
„Dúfam, že sme si góly nechali na štvrtkovú odvetu proti Víkinguru.“ Pre Miroslava Káčera bolo včerajšie stretnutie Žilina-DAC (1:1) špecifické.
Video

Tlačová konferencia DAC-u pred stretnutím EKL proti Cliftonville

streda 13.7.
Tlačová konferencia DAC 1904 pred odvetným stretnutím 1. predkola Európskej konferenčnej ligy proti Cliftonville FC. Naše mužstvo zastupovali tréner Adrian Guľa a Miroslav Káčer.
Zápas

Reportáž: DAC 1904 - Cliftonville 2:1 (1:1)

štvrtok 7.7.
Ako na začiatku, tak po celú sezónu? Bodaj by to platilo! Úvodný zápas 1. predkola Európskej konferenčnej ligy sme zvládli. Proti Cliftonville sme mali jasnú prevahu počas celého duelu a aj keď sme sa na víťazný gól natrápili, tak sme ho spravodlivo dosiahli. Úspešnú súťažnú premiéru na našej lavičke zaznamenal tréner Adrian Guľa a na ihrisku Miroslav Káčer.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.