45

Nikola Krstović

Útočník
Štátna príslušnosť Čierna Hora
Narodený 5. 4. 2000
Výška 185 cm
Váha 88 Kg

Štatistiky 2021/2022

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Video

Reloaded: Góly DAC-u v zápase so Zlatými Moravcami

pondelok 1.8.
Na stredajší pohárový duel s FCSB sme sa naladili trojgólovým víťazstvom! Dominik Veselovský sa trafil prvýkrát vo Fortuna lige, potom Nikola Krstović strelil gól aj v desiatom (!) súťažnom zápase v rade a napokon Zsolt Kalmár z priameho kopu dosiahol svoj prvý gól po 16-mesačnom výpadku.
Aktuality

Nikola Krstović posúva limity

pondelok 1.8.
Dvadsaťdvaročný čiernohorský útočník strelil gól aj v siedmom súťažnom zápase sezóny a vedie poradie strelcov v Konferenčnej lige aj vo Fortuna lige.
Video

Reloaded: Góly DAC-u v odvete proti Víkinguru

piatok 29.7.
Ideme ďalej! Nikola Krstović sa trafil aj v šiestom zápase sezóny a v sieti skončila tiež delovka Dominika Veselovského. Tieto dva góly nám zabezpečili víťazstvo v odvete nad faerským Víkingurom, do 3. predkola EKL teda postupujeme so súhrnným skóre 4:0.
Video

Video: Nožničky Krstovića proti Víkinguru a Žiline

utorok 26.7.
Jeden krajší ako druhý! Nikola Krstović má v úvode sezóny formu ako hrom: v prvých piatich súťažných stretnutiach nasádzal 6 gólov, pričom posledné dva boli ako cez kopirák - výstavnými nožničkami. Najskôr na Faerských ostrovoch v zápase Konferenčnej ligy a následne aj v ligovom zápase v Žiline. Niekto taký gól nedá za celú kariéru, on to dokázal dvakrát v priebehu piatich dní! Palec hore!
Video

Reloaded: Gólové nožničky Krstovića v Žiline

pondelok 25.7.
Déja vu! Nikola Krstović si naďalej udržiava svoju fantastickú streleckú formu, trafil sa aj v piatom súťažnom zápase sezóny. Iba štyri dni po paráde na Faerských ostrovoch zaznamenal úžasný gól nožničkami aj v Žiline, ktorému prechádzala skvelá práca Dominika Veselovského. Vychutnajte si ho ešte raz, z viacerých uhlov na záberoch Voyo!
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.