nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Nikola Krstović: Dominovali sme 87 minút

pondelok 17.1.
„Zo svojho výkonu mám celkom dobrý pocit, podarilo sa mi aj dvakrát skórovať. Dúfam, že v tom budem pokračovať ďalej.“ Nikola Krstović si v sobotu proti Petržalke pripísal až 9 streleckých pokusov, z ktorých 7 mierilo medzi žrde.
Video

streda 17.11.
Nikola Krstović je štvrtým hráčom DAC-u, ktorý strelil v novembri gól za reprezentáciu. Čiernohorská U21-tka v Bosne vyhrala polčas, domáci však po prestávke otočili na 2:1. Náš útočník absolvoval plných 90 minút a pripísal si 7. gól v drese tohto výberu.
Video

Reloaded: Gól Krstovića proti Seredi

nedeľa 7.11.
Jediný svetlý moment včerajšieho zápasu: Nikola Krstović strelil svoj druhý gól vo Fortuna lige. Zábery Voyo.
Rozhovor

Nikola Krstović: Teraz desať, v ďalšej sezóne ešte viac

piatok 29.10.
„Všetky pozitívne informácie o klube, ktoré som pred príchodom sem počul, boli pravdivé. Som tu veľmi šťastný.“ Čiernohorský útočník si zatiaľ zvyká na nové prostredie, no cieľ pre túto sezónu už má stanovený.
Video

streda 13.10.
Nikola Krstović zaznamenal gól aj asistenciu a mal leví podiel na včerajšom víťazstve výberu U21 Čiernej Hory nad Írskom 2:1, čím si mužstvo udržalo nádeje na postup na ME 2023. Krstović nastúpil s kapitánskou páskou a hral do 55. minúty.