45

Nikola Krstović

Útočník
Štátna príslušnosť Čierna Hora
Narodený 5. 4. 2000
Výška 185 cm
Váha 88 Kg

Štatistiky 2022/2023

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Nikola Krstović: Ďakujem fanúšikom za podporu

štvrtok 9.6.
„Tento polrok bol pre mňa špeciálny.“ Dvadsaťdvaročný útočník, ktorý je v týchto dňoch už súčasťou reprezentačného áčka Čiernej Hory, vyhral v priebehu pár hodín hlasovanie o najkrajší gól mesiaca máj vo Fortuna lige a tiež o najlepšieho hráča DAC-u v jarnej časti.
Aktuality

Nikola Krstović hráčom jari 2022!

streda 8.6.
Útočník z Čiernej Hory vyhral hlasovanie fanúšikov o najlepšieho hráča DAC-u v jarnej časti 2022. Na striebornej pozícii skončil Eric Davis, tretie miesto patrí Norbertovi Baloghovi.
Aktuality

Nikola Krstović strelil najkrajší májový gól

streda 8.6.
Víťazom ankety o najkrajší gól mesiaca máj sa stal útočník DAC-u Nikola Krstović vďaka pohotovému oblúčiku do siete Liptovského Mikuláša.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase proti Trenčínu

sobota 28.5.
Piaty rok za sebou bude DAC súčasťou pohárovej Európy! Vo včerajšom finále play-off o postup do Konferenčnej ligy nás za postupom nasmerovali kapitán Dominik Kružliak, ktorý v 26. min napálil pod brvno Baloghovu prihrávku a najlepší strelec mužstva Nikola Krstović. Ten svojím 9. gólom v sezóne odpálil v 85. minúte postupové oslavy v MOL Aréne. Vychutnajte si ich ešte raz, z viacerých uhlov na záberoch Nova Sport!
Video

Reloaded: Naše góly v zápase proti Ružomberku

pondelok 16.5.
Dimunov a Krstovićov gól vo včerajšom ligovom stretnutí DAC-Ružomberok. Milan Dimun si už v 88. sekunde exportnou strelou podal prihlášku do ankety o májový Gól mesiaca, kým Nikola Krstović zvýšil svoj sezónny nástrel na sedem. Včerajšie zásahy DAC-u z viacerých uhlov na záberoch televízie Dajto.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.