Narodený 1. 3. 1974
Video

Tlačová konferencia po zápase DAC-Žilina (2:1)

nedeľa 2.5.
„Od prvej do poslednej minúty sme mali zápas pod kontrolou.“ Včerajšie ligové stretnutie DAC-Žilina (2:1) hodnotia tréneri Antal Németh a Pavol Staňo.
Video

Tlačová konferencia po zápase Zlaté Moravce-DAC (0:1)

nedeľa 25.4.
„Ukázali sme tímového ducha a tešíme sa z víťazstva.“ Včerajšie ligové stretnutie Zlaté Moravce-DAC (0:1) hodnotia tréneri Antal Németh a Ľuboš Benkovský.
Video

sobota 24.4.
Kto iný ako Eric Ramirez?! Súboj dvoch najlepších strelcov Fortuna ligy vyhral venezuelský útočník DAC-u, kým domáceho Balaja sme nepustili ani do šance. Rami strelil svoj 16. gól v sezóne a Antal Németh debutoval na našej lavičke víťazstvom.
Zápas

Reportáž: Zlaté Moravce - DAC 0:1 (0:0)

Na doťahujúcich sa súperov sme v boji o 2. miesto odpovedali najlepším možným spôsobom. Dvoma víťazstvami v rade. Po vyrovnanom prvom polčase sme ten druhý ovládli, a tak si náš nový kouč Antal Németh pripísal zaslúženú víťaznú premiéru. Ramirez skóroval v šiestom ligovom zápase v rade, čím sa postaral o nový klubový rekord. Po piatej žltej však ďalší duel vynechá.