Kúpa novej permanentky na sezónu 2022/23

Byť fanúšikom DAC je skvelý pocit, istý životný štýl, ba dokonca život ako taký... Príprava pred zápasom, osobné, rodinné a skupinové rituály, zdanlivo bezvýznamné, no dôležité povery, spoločný príchod do Arény sú momenty, ktoré chápe len skutočný fanúšik. Staň sa súčasťou čarovnej atmosféry, predĺž si permanentku na ďalšiu sezónu!
Postup kupovania novej permanentky online

Nižšie uvedené video ti krok za krokom ukáže, ako si môžeš pohodlne obnoviť svoju permanentku. V prípade otázok si prečítaj nižšie uvedené často kladené otázky. Ak ti je všetko jasné, klikni na tlačidlo predĺženia nižšie a povzbudzujme našich hráčov spoločne počas celej sezóny!V pokladniach MOL Arény a v DAC Store počas otváracích hodín, resp. online.

Áno.

Počas prvej fázy online predaja, tzv. obdobia rezervácie si môžeš zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu zadaním minuloročného identifikačného čísla vstupenky v online nákupnom rozhraní. Systém ti zaručene a automaticky zarezervuje miesto tam, kde si ho mal(a) v minulej sezóne.

Áno.

Permanentku 2021/22 je stále možné použiť pri kúpe novej permanentky, tvoje miesto z minulej sezóny ti už ale garantovať nemôžeme.

Na základe uznesenia zo Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí bude uvedené meno a priezvisko fanúšika na vstupenke na všetkých rizikových zápasoch, ktoré sa odohrajú v MOL Arene (pričom fanúšik bude povinný odovzdať svoje osobné údaje ako dátum narodenia a trvalé bydlisko). Z dôvodu tejto zmeny budú permanentky NEPRENOSNÉ.

Novú permanentku ti vystavíme za 10 EUR.

Nie, keďže svoje údaje už zadávaš pri kúpe permanentky, čo je postačujúce.

Áno. V tomto prípade je potrebné poskytnúť údaje nového záujemcu a v prípade iného než pôvodného typu permanentky, ide aj o zmenu typu permanentky.

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale vzhľadom na urýchlenie osobného nákupu ťa žiadame, aby si ich stiahol/stiahla, vytlačil(a) a následne pri nákupe odovzdal(a) vyplnený a podpísaný formulár.

To je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Nie je možné zmeniť typ online.

Toto je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Zmena miesta online nie je možná. Vymeniť je možné len neobsadené, voľné miesto.

Pri žiadosti o permanentku, ktorú je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu, je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Dobíjanie formou cashless odporúčame vykonať počas predpredaja vstupeniek pred prvým domácim zápasom.

V prípade nákupu cez internet je k dispozícii aj opcia zaslania poštou. Pri objednaní klikni na doručenie poštou.

Keďže permanentka funguje v MOL Aréne aj ako platobný prostriedok a oprávňuje na vstup, je bezpodmienečne nutné, aby si ju mal(a) pri sebe na zápase. V prípade online nákupu je možné aj doručenie poštou.

Prosíme, napíš e-mail na adresu vip@dac1904.sk.

Držitelia permanentky, ktorých permanentka na sezónu 2021/22 bola určená pre sektor D, si môžu predĺžiť permanentku do tohto sektoru. Klub si však vyhradzuje právo neotvoriť brány sektoru D na všetky zápasy. V tomto prípade, ako aj v predchádzajúcich rokoch, držitelia permanentky pre sektor D dostanú nulový lístok do sektoru B na opačnej strane. Minuloročné permanentky pre sektor D je možné zmeniť v pokladniach MOL Arény a DAC store, avšak nie online. Vyššie uvedené platí aj pre tých, ktorí chcú mať permanentku do sektoru D prvýkrát.