Predĺženie platnosti permanentky na sezónu 2023/24

Počas uplynulej sezóny naši permanentkári potvrdili, že naša komunita, neustále sa rozširujúca rodina DAC, má obrovskú súdržnú silu, ktorá napĺňa energiou aj našich hráčov. Túto energiu čerpáme z radosti z gólov, potlesku za futbalové finty a presné prihrávky, spoločného povzbudzovania. Štadión sa spoločne s nami otriasa v základoch, naše srdcia bijú v jednom rytme, fandíme spoločne. Ak si predĺžite permanentku na budúcu sezónu, nemusíte sa zrieknuť týchto povznášajúcich chvíľ.
PROCES PREDĹŽENIA PLATNOSTI PERMANENTIEK

Vo videu nižšie Vám krok po kroku predstavíme, ako si môžete jednoducho a pohodlne predlžiť permanentku do MOL Arény. Žiadame vás, rolovaním dolu si prečítajte aj odpovede na najčastejšie sa opakujúce otázky. Ak v súvislosti s predlžením permanentky nemáte žiadne nejasnosti, nič iné nezostáva, ako kliknúť na tlačidlo PREDLŽUJEM SI PLATNOSŤ PERMANENTKY, a čakať, kým sa lopta opäť začne gúľať a vydá sa na svoju cestu.


Na predĺženie permanentky sa otvárajú dve fázy. V prvej zaistíme pre žiadateľa jeho miesto na sedenie v predchádzajúcej sezóne 2022/23, v druhej už nevieme garantovať, že bude na rovnaké miesto ako predtým.


PROCES PREDAJA

Otváracie hodiny pokladne a VIP recepcie
• od 24. do 26. mája: 14:00-18:00
• od 27. do 28. mája: 09:00-16:00
• od 29. do 2. júna: 14:00-18:00
• 3. júna: 09:00-16:00 (Kasa číslo 2)
• 4. júna: 09:00-12:00
ČASTO SA OPAKUJÚCE OTÁZKY


Áno.

Už nie, pretože názov vynovenej je odteraz FANCARD. V pokladnici s lístkami počas nákupu permanentky vymeníme starú za novú. V prípade online nákupu pošleme prostredníctvom potvrdzovacieho emailu poukaz (voucher), ktorý treba zameniť pred prvým domácim zápasom za FANCARD – v pokladniciach MOL Arény alebo v DAC store. Vtedy sa poukaz deaktivuje a od tej chvíle bude slúžiť na vstup cez bránu štadióna FANCARD, respektíve je ním možné nakupovať v bufetoch MOL Arény.

Bohužiaľ, v tomto prípade Vám nevieme garantovať vaše miesto z minulej sezóny.

Podľa zákona o športových podujatiach, návšteva rizikových zápasov bude v budúcnosti viazaná na registráciu. To znamená, že v rizikových zápasoch bude môcť permanentku použiť iba ten, na meno ktorého bola vystavená.

V protihodnote 10 eur Vám vystavíme novú.

V prípade online nákupu je potrebné doručenie prostredníctvom pošty alebo využitie možností osobného prevzatia. Druhé spomenuté je možné v pokladniciach MOL Arény, respektíve v DAC store predložením potvrdzovacieho poukazu (voucheru) o nákupe permanentky. Tú ste dostali v emaili ako odpoveď na Vašu žiadosť o permanentku.

Nie, pretože pri kúpe permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, je to jednorazový úkon.

Áno. V tomto prípade je však potrebné poskytnúť údaje nového žiadateľa. A ak sa typ permanentky nezhoduje s pôvodným, treba aj toto zmeniť.

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale vzhľadom na urýchlenie osobného nákupu ťa žiadame, aby si ich stiahol/stiahla, vytlačil(a) a následne pri nákupe odovzdal(a) vyplnený a podpísaný formulár.

Toto je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Zmena miesta online nie je možná. Vymeniť je možné len neobsadené, voľné miesto.

To je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Nie je možné zmeniť typ online.

Pri žiadosti o permanentku, ktorú je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu, je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Odporúčame, aby ste dobitie kreditu vykonali pred prvým domácim zápasom v pokladnici štadióna, respektíve v DAC store, alebo online. Pre online dobitie kreditu sa registrujte kliknutím na FANPORTAL.

Keďže permanentka slúži v MOL Aréne aj ako prostriedok na platenie, a oprávňuje na vstup, za každých okolností je potrebné, aby ste ju mali v zápase so sebou. Žiadame Vás, aby ste v tomto prípade využili možnosť doručenia prostredníctvom pošty!

Prosíme, napíš e-mail na adresu eszter.takacs@dac1904.sk.

Klub si vyhradzuje právo, že neotvorí v každom zápase brány D-sektora. Z tohto dôvodu nie je kúpa permanentky do D-sektora možná.