Fanúšikovia

DAC 1904 - Trnava: informácie pre fanúšikov

DAC 1904 - Trnava: informácie pre fanúšikov

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| pi 17.3.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

Predaj vstupeniek, sprievodný program, bezpečnostné pokyny a ďalšie dôležité informácie pre fanúšikov - všetko, čo potrebujete vedieť pred nedeľňajším derby v MOL Aréne!

PREDAJ VSTUPENIEK

V treťom domácom zápase jari a prvom v nadstavbovej skupine o titul privítame v nedeľu 19. marca 2023 o 17.30 h v MOL Aréne krajského rivala, mužstvo FC Spartak Trnava.

Vstupenky sú naďalej v predaji online aj v pokladniach MOL Arény. Pre informácie ohľadom predaja kliknite sem.

Pozor! Vstupenky na stretnutie proti Trnave sa predávajú na meno. Keďže tento súboj bol označený za rizikový, pri kúpe je potrebné zadať okrem mena fanúšika aj dátum narodenia a adresu bydliska.

Otváracia doba pokladne a DAC store do nedele:
Piatok 17. marca 2023:
DAC store: 10.00-18.00 | VIP recepcia: 10.00-18.00
Sobota 18. marca 2023:
DAC store: 9.00-12.00 | VIP recepcia: 9.00-16.00
Nedeľa 19. marca 2023 (deň zápasu DAC-Trnava):
DAC store: 14.30-20.00 | pokladňa č. 2: 13.30-20.00

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na nedeľu 19. marca 2023 nájdete tu. Vstupenky do sektora Silver VIP si môžete okrem pokladní zakúpiť aj v DAC store.

Nie ste ešte držiteľom klubovej karty? Zabezpečte si ju nasledovnými spôsobmi:
- online na adrese https://shop.dac1904.sk/sk/klubova-karta
- alebo osobne v pokladniach počas vyššie uvedených otváracích hodín, prípadne v DAC store

Permanentky aj vstupenky platia na konkrétne sedadlo.

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 15.30 h. Úsek Športovej ulice smerom na sídlisko Sever 2 od odbočky na Poľnú po kruhový objazd v križovatke s ul. Gyurcsóa, ako aj ul. Gyurcsóa od križovatky s Malodvorníckou po kruhový objazd budú od 15.45 h uzavreté pre motorové vozidlá aj chodcov. Vjazd na Športovú ulicu bude povolený len pre vozidlá s parkovacím povolením (VIP, delegované osoby). Našim fanúšikom odporúčame, aby pre príchod na štadión použili prístup od Trhoviska, nám. Sv. Štefana a sídliska Boriny.

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center. Z bezpečnostných dôvodov neodporúčame parkovanie na ul. Gyurcsóa.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Samostatný sektor pre fanúšikov hosťujúceho mužstva sa nachádza v časti rohu CD a na tribúne D (sektor D1), a je oddelený od sektorov vyčlenených pre divákov podporujúcich domáce mužstvo. Časť sektora C5 bude ohraničená ako nárazníková zóna. Vstup pre divákov hostí bude oddelene od vstupu pre domácich. Policajný zbor v rámci svojich opatrení zabezpečuje príchod fanúšikov hostí. V čase príchodu oboch mužstiev a fanúšikov Trnavy na štadión možno očakávať čiastočnú uzáveru aj v ďalších okolitých uliciach okrem vyššie uvedených. Prosíme, aby ste rešpektovali usmernenia usporiadateľov a polície.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP
- v rohu medzi C a D tribúnou: sektor hostí

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú dve hodiny pred výkopom (o 15.30 h, platí aj pre VIP).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

Aby sme predišli tvoreniu sa radov v pokladniach, v čase od otvorenia brán až do začiatku zápasu (t.j. medzi 15.30 h a 17.30 h) bude v pokladniach prebiehať výlučne:
- predaj vstupeniek
- vydávanie klubových kariet (na základe vouchera po online nákupe)
- dobíjanie cashless kariet

Predaj klubových kariet bude počas uvedeného času prerušený; respektíve odporúčame využiť možnosť online nákupu, alebo nákup do otvorenia brán.

VRATNÉ EKOPOHÁRE A CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V MOL Aréne sa od jari 2022 namiesto jednorazových plastových pohárov používajú vratné ekopoháre. V týchto Vám ponúkame alko- a nealko nápoje v bufetoch MOL Arény vrátane VIP barov. Ekopoháre sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale vďaka svojmu dizajnu sú aj pohodlnejšie, pevnejšie a krajšie.

Vratný pohár si môžete zakúpiť za jednorazový poplatok 2 EUR, jeho použitie je veľmi jednoduché.

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín, respektíve v DAC store. V deň zápasu po otvorení brán sú pre fanúšikov k dispozícii aj automaty na dobitie kreditu pri sektoroch B1 a C5.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 15.30 do 21.30 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automat na dobitie kreditu.

Nezabudnite, že klubová karta DAC CLUBCARD slúži aj ako Cashless karta!

ONLINE DOBITIE CASHLESS KARIET

Majiteľom sezónnych permanentných vstupeniek a klubových kariet pripomíname, že pokiaľ sa zaregistrovali do FANPORTALU, svoj kredit si vedia navýšiť aj priamo na stránke FANPORTALU. Zároveň si tu vedia skontrolovať aj stav svojho účtu. Využite možnosť online dobitia kreditu!

SPRIEVODNÝ PROGRAM, MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE, SÚŤAŽ O 30 TISÍC EUR A FREE WIFI

Pri príležitosti nedeľného derby sme pre fanúšikov pripravili bohatý sprievodný program. Všetky podrobnosti nájdete po kliknutí sem.

Brány štadióna otvárajú dve hodiny pred výkopom (o 15.30 h). Pri turniketoch v rohu BC už odvtedy bude pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj) k stretnutiu nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý v deň zápasu otvorí o 14.30 h a zatvorí o 20.00 h! V DAC store bude aj tentoraz vytvorený tzv. „Fast line“ pre urýchlenie nákupu vybraných položiek. Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 10-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek. Pozor! V deň zápasu proti Trnave oslávi DAC store svoje 5. narodeniny. Pre fanúšikov sme pripravili fotenie s hráčmi, kvíz o cenné výhry, narodeninovú tortu a ďalšie prekvapenia. Podrobné informácie nájdete na tomto linku.

Stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov prinášajú na štadióny našej ligy polčasovú súťaž #30TISICOVKA. V nedeľu si traja šťastlivci z radov fanúšikov DAC môžu vykopať rozprávkovú prémiu 30 000 EUR. Stačí, ak sa buď online alebo po vstupe do štadióna zaregistrujete u hostesiek Fortuna v žltom a ste v hre. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pozor! Stretnutie bolo označené za rizikové. Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Pozor! Platí prísny zákaz použitia pyrotechnických prostriedkov. V prípade ich použitia bude ihneď vykonaný zákrok usporiadateľskej služby voči previnilcom.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.