Archív správ

Preview

Pred zápasom Žilina-DAC: Opäť napínavý a divácky atraktívny?

pred 2 dnami
Prvú polovicu základnej časti ligovej sezóny uzavrieme súbojom vlaňajšieho vicemajstra a štvrtého mužstva tabuľky. Stretnutie Žilina-DAC má výkop v sobotu o 16.00 hod.
Aktuality

InStat: Schäfer (zatiaľ) najlepší

štvrtok 7.10.
Podľa InStat indexu bol najlepším hráčom Fortuna ligy v prvých 10 kolách sezóny stredopoliar DAC-u a maďarskej reprezentácie András Schäfer.
Preview

Pred zápasom DAC-ViOn: Tri faktory pre tri body

štvrtok 30.9.
Po piatich dňoch nastúpime opäť doma, v predohrávke 10. ligového kola privítame 11. tím tabuľky. Stretnutie DAC-Zlaté Moravce má výkop v piatok o 17.00 hod.
Preview

Pred zápasom DAC-Trnava: Bitka o kraj

sobota 25.9.
V 9. kole Fortuna ligy zavíta do MOL Arény náš krajský rival, aktuálne druhý tím tabuľky. Derby DAC-Trnava má výkop v nedeľu o 17.00 hod.
Aktuality

Aktuálne informácie o zranení dvojice Njie, Brunetti

štvrtok 23.9.
Tímový lekár DAC-u MUDr. Zsolt Fegyveres o stave dvojice našich futbalistov, ktorí sa zranili v priebehu včerajšieho pohárového stretnutia.
Aktuality

Lamkel Zé hráčom 8. kola podľa InStatu

utorok 21.9.
Kamerunský futbalista bol najlepšie hodnoteným hráčom víkendového 8. ligového kola podľa InStat indexu, do TOP20 sa dostali štyria žlto-modrí!
Rozhovor

Mateus Brunetti: Cítim sa tu už ako doma

štvrtok 12.8.
„DAC má na každej pozícii veľkú kvalitu. Potrebujeme ešte zlepšiť súhru a keď sa to podarí, som si istý, že sa dostavia aj lepšie výsledky.“ Brazílsky obranca zatiaľ nechýbal v novej sezóne ani minútu.
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2021!

štvrtok 5.8.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2021/22 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Schäfer hráčom 2. kola podľa InStatu

utorok 3.8.
Maďarský reprezentačný stredopoliar bol najlepšie hodnoteným hráčom víkendového 2. ligového kola podľa InStat indexu, v TOP20 sú celkovo šiesti naši!
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom sezóny 2021/22

pondelok 19.7.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom sezóny 2021/22 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Antal Németh a kapitán mužstva Dominik Kružliak.
Aktuality

Tirolský denník 5: rozlúčka s Fügenom

piatok 25.6.
Dnešným dňom sa končí týždenné sústredenie mužstva v Rakúsku, po večernom prípravnom stretnutí proti Salzburgu výprava vyrazí domov.
Aktuality

Stiahnite si oficiálne tímové foto jari 2021!

štvrtok 29.4.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jarnej časti sezóny 2020/21 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2021

piatok 12.2.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2020/21 zastupovali náš klub športový riaditeľ Jan Van Daele, tréner Bernd Storck a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Ohlasy

Hodnotenie trénerov po zápase DAC-Dubnica (2:3)

nedeľa 31.1.
Včerajšie prípravné stretnutie hodnotia tréneri Bernd Storck a Peter Jakuš.
Aktuality

Brazílčan Mateus Brunetti hráčom DAC-u!

štvrtok 28.1.
Dvadsaťjedenročný obranca prichádza z Figueirense FC.
Další stránky
1>>