Archív správ

Preview

Pred zápasom Žilina-DAC: Opäť napínavý a divácky atraktívny?

pred 2 dnami
Prvú polovicu základnej časti ligovej sezóny uzavrieme súbojom vlaňajšieho vicemajstra a štvrtého mužstva tabuľky. Stretnutie Žilina-DAC má výkop v sobotu o 16.00 hod.
Video

Sainey Njie: Už sa cítim dobre

pred 3 dnami
Od jeho hororového zranenia uplynuli tri týždne. Sainey Njie utrpel počas pohárového stretnutia v Komárne fraktúru nadočnicového oblúka. Odviezla ho letecká záchranka, neskôr podstúpil operáciu. Momentálne sa zotavuje v Dunajskej Strede a čaká na svoj návrat na trávniky. Rozhovor s 20-ročným gambijským stredopoliarom DAC-u.
Preview

Pred zápasom DAC-ViOn: Tri faktory pre tri body

štvrtok 30.9.
Po piatich dňoch nastúpime opäť doma, v predohrávke 10. ligového kola privítame 11. tím tabuľky. Stretnutie DAC-Zlaté Moravce má výkop v piatok o 17.00 hod.
Preview

Pred zápasom DAC-Trnava: Bitka o kraj

sobota 25.9.
V 9. kole Fortuna ligy zavíta do MOL Arény náš krajský rival, aktuálne druhý tím tabuľky. Derby DAC-Trnava má výkop v nedeľu o 17.00 hod.
Video

Sainey Njie: Pozdrav fanúšikom

sobota 25.9.
Späť doma! Po stredajšom zranení strávil Sainey Njie prvé dve noci v novozámockej a tretiu v dunajskostredskej nemocnici, odkiaľ ho dnes prepustili do domáceho liečenia. Fraktúra nadočnicového oblúka sa potvrdila, v úvode budúceho týždňa absolvuje pravdepodobne operáciu a potom bude nasledovať dlhá rehabilitácia. Rýchle uzdravenie, Sainey!
Aktuality

Aktuálne informácie o zranení dvojice Njie, Brunetti

štvrtok 23.9.
Tímový lekár DAC-u MUDr. Zsolt Fegyveres o stave dvojice našich futbalistov, ktorí sa zranili v priebehu včerajšieho pohárového stretnutia.
Aktuality

Stanovisko k zdravotnému stavu Sainey Njieho

streda 22.9.
O aktuálnom stave Sainey Njieho informoval MUDr. Zsolt Fegyveres, klubový lekár DAC-u.
Zápas

Reportáž: Komárno - DAC 0:0, na jedenástky 4:3

streda 22.9.
Náš pohárový sen sa rozplynul už v 3. kole. Po vyrovnanom prvom polčase sme v druhom jasne dominovali a hlavne po vylúčení Horodníka v 59. minúte. Vyše polhodinovú presilovku sme ale napriek tlaku a množstvu príležitostí nevyužili. Smutnou udalosťou tohto stretnutia však je, že Sainey Njie musel byť pre vážne zranenie prevezený do nemocnice vrtuľníkom. Prajeme mu skoré uzdravenie!
Rozhovor

Sainey Njie má za sebou najťažšie týždne života

piatok 10.9.
Gambijský stredopoliar stratil deň pred pohárovým stretnutím Veľké Lovce-DAC (0:6) mamičku, ktorá v 65 rokoch prehrala boj so zákernou chorobu. „Teraz sa už cítim o čosi lepšie, ale jej pamiatku budem navždy strážiť.“
Aktuality

Narodeniny: Sainey Njie má dnes 20!

pondelok 30.8.
Gambijský stredopoliar DAC-u Sainey Njie dnes oslavuje dvadsiate narodeniny. Všetko najlepšie!
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2021!

štvrtok 5.8.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2021/22 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Rozhovor

Sainey Njie: Bez fanúšikov nudný, s nimi elektrizujúci

utorok 29.6.
Gambijský mladík patril v zápase proti Salzburgu k najlepším hráčom na ihrisku, vyhral až 15 súbojov, ďaleko najviac zo všetkých aktérov. Náročný duel očakáva aj zajtra proti Ferencvárosu. „Je to ďalší veľmi kvalitný a motivovaný tím, ktorý si vlani zahral aj proti Barcelone,“ hovorí 19-ročný Sainey Njie.
Aktuality

Tirolský denník 5: rozlúčka s Fügenom

piatok 25.6.
Dnešným dňom sa končí týždenné sústredenie mužstva v Rakúsku, po večernom prípravnom stretnutí proti Salzburgu výprava vyrazí domov.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2021!

streda 2.6.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas striebornej jari 2021. Hlasuj a vyhraj!
Aktuality

Stiahnite si oficiálne tímové foto jari 2021!

štvrtok 29.4.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jarnej časti sezóny 2020/21 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Další stránky
12>>